AnadoluJet Web 3.0 Projesini Medyasoft geliştiriyor

Türkiye’nin en önemli uluslararası markası Türk Hava Yolları’nın iştiraklerinden AnadoluJet Hava Yolları Web 3.0 dönüşümü için Medyasoft’u seçti.

Proje Medyasoft’un kendi geliştirdiği, şu an 100’ün üzerinde kurumsal müşteride kullanılan  Unigate teknolojisiyle yapılacak. Bu proje çerçevesinde AnadoluJet’in sadece web arayüzü değil, bütün biletleme altyapısı da Unigate üzerinde çalışacak. Unigate’in kişiselleştirme modülü sayesinde her AnadoluJet müşterisi site genelinde kendine özel bir deneyim yaşayacak.

Proje kapsamında web sitesi, middleware sistemleri ve kişiselleştirilme destekleyen CMS’e ek olarak, bütün online işlemler yapısı (rezervasyon, online bilet, bagaj takip, promosyon, kalkış-varış, online check-in, tarife sorgulama, M&S, promocode, müşteri ilişkileri yönetim sistemi, Ödül Bilet, Uçuş Haritası, Üyelik altyapısı, raporlama, loglama vb) da bu proje kapsamında yapılacak.

Birçok sektörde öncü projelere imza atan Medyasoft, havacılık alanındaki 12 senelik tecrübesiyle yurtiçi ve yurtdışında öncü firmaların en güvenilir çözüm ortağı olmaya devam ediyor.