GİB e-Dönüşüm süreçlerinde ePlatform'un yenilikçi özellikleri nelerdir?

e-Dönüşüm çözümlerini müşterilerine merkezi olarak sunmak için Medyasoft, kendi geliştirmiş olduğu ePlatform ürününü kullanıyor.

ePlatform şirketlerin e-Dönüşüm süreçlerine geçişlerde yenilikçi özellikleriyle avantaj ve kolay geçiş imkânı sağlıyor.

ePlatform yenilikçi özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

ePlatform ERP Bağımsız Entegrasyonu ile tüm mükelleflere kullanım imkanı sağlayabiliyor.

ePlatform, müşteri bilgi sistemleri üzerinde çalışabildiği gibi, herhangi bir IT alt yapı yatırımı gerektirmeden bulut ortamında da kullanılabiliyor.

Merkezi Destek Sistemi ile şirketlerin karşılaştıkları hataları Medyasoft Destek Merkezi?ne herhangi bir ek bildirime gerek kalmadan otomatik olarak aktarıyor.

ePlatform kurulum sihirbazıyla kısa zamanda kendi IT ekibiniz tarafından kolayca kurulabiliyor. Böylece ilave bir teknik destek ve danışmanlık maliyetine katlanmanız gerekmiyor.

Güncelleme sihirbazıyla hem Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından tebliğ edilen yeni mevzuata ilişkin güncellemeler hem de ePlatform yazılımının kendisiyle ilgili yenilikler rahatça yapılabiliyor.

İş Yükü Dengeleme Altyapısı özelliğiyle işletmenizin büyümesi sırasında işlenen kayıt miktarının artmasına bağlı olarak, yeni sunucuların kolayca devreye alınmasını ve mevcut işlem yükünün yeni sunuculara anlık olarak dağıtılmasını sağlayan akıllı bir altyapıya sahiptir.

Kesintilerden etkilenmeyen yapısı ile elektrik kesintisi ve sunucu kapanması gibi istenmeyen durumlarda yaşanacak zaman kaybını önlemek için ePlatform, sunucu üzerinde yarım kalan görevleri tespit edebiliyor ve ilgili sunucu tekrar devreye alındığında, herhangi bir ek işlem gerektirmeden işlemlere kaldığı yerden devam ediyor.

Gelişmiş Yetkilendirme Aracı, kullanıcıların görev tanımlarına göre detaylı bir şekilde yetkilendirilmesine ve domain entegrasyonu (LDAP) ile merkezi olarak yönetilmesine imkan sağlıyor.

Kullanıcı Bilgilendirme Sistemi ile Gelir İdaresi Başkanlığı'nca ilan edilen veya kullanıcı tarafından belirlenen kritik tarihlerde ve süreci ilgilendiren kritik işlemlerde, sistem üzerinde belirleyebileceğiniz tüm kullanıcılara e-posta ve SMS yoluyla bilgilendirme yapabiliyor.

Gerçek Zamanlı Gösterim ile sayfa yenileme işlemi veya kullanıcı tıklaması gerekmeden otomatik olarak güncellenebilmesini sağlıyor. Bu sayede sıkça güncellenmesi gereken ekranlarınızı anlık olarak takip etmenize olanak sunuyor.

Tepkisel (responsive) tasarım özelliği ile sisteme giriş yapılan tablet, akıllı telefon, bilgisayar gibi cihazların sahip olduğu ekran çözünürlüklerini algılayarak tasarımı otomatik olarak güncelliyor. Bu sayede, farklı mobil platformlar için mobil uygulama ihtiyaçlarını karşılıyor.