ePlatform ile e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv süreçlerine merkezi çözüm.

Medyasoft, şirketlerin elektronik dönüşüm süreçlerine yönelik merkezi ve tek bir platformdan çözümler sunuyor.

e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi uygulamaları kullanmak isteyen mükelleflere merkezi olarak bu hizmetleri sunmak için Medyasoft, kendi geliştirmiş olduğu ePlatform ürününü kullanıyor.

ePlatform, GİB e-Dönüşüm uygulamalarını kullanmak isteyen mükelleflerin ürün seçimini yapmadan önce dikkat etmeleri gereken yenilikçi özelliklere sahip.

ERP Bağımsız Entegrasyon ile ePlatform, güvenliğin ön planda tutulduğu teknolojik alt yapısıyla online olarak çalışıyor ve ERP bağımsız olmasıyla geniş kitlelere hitap ediyor. ERP entegrasyonu ile müşterilerine kullanım kolaylığı sağlıyor.

Medyasoft, Veri merkezi hizmeti alanında öncü olan Doruknet ile yaptığı iş ortaklığıyla ile birlikte Bulut Bilişim Teknolojisi kullanımı GİB e-Dönüşüm süreçlerinde hayata geçirdi ve bu sayede ePlatform, herhangi bir IT alt yapı yatırımı gerektirmeden bulut ortamında da kullanılabiliyor.

Tepkisel yani Responsive Tasarımı ile ePlatform, sisteme giriş yapılan tablet, akıllı telefon, bilgisayar gibi cihazların sahip olduğu ekran çözünürlüklerini algılayarak tasarımı otomatik olarak güncelliyor. Bu sayede, farklı mobil platformlar için en uygun kullanıcı deneyimini sunuyor ve mükelleflerin mobil çözüm ihtiyaçlarını da karşılamış oluyor.

ePlatform, Merkezi Destek Sistemi ile sürecin işleyişinde firmalarda teknik personel ihtiyacı olmadan, şirketlerin karşılaştıkları hataları Medyasoft Destek Merkezi’ne otomatik olarak aktarabiliyor. Bu sayede ortaya çıkabilecek olası zaman kayıplarının ve iletişim problemlerinin ortadan kaldırılmasına imkan sağlanıyor.

Gelişmiş Yetkilendirme Aracı, Kullanıcı Bilgilendirme Sistemi ve Gerçek Zamanlı Gösterim gibi şirketlerin teknolojik ihtiyaçlarına cevap veren diğer tüm yenilikçi özelliklerin detayları için ePlatform resmi web sitesi www.eplatform.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.