Autodesk Programları ile Hayal Et Tasarla!

Autodesk Nedir?

Autodesk, endüstriyel ihtiyaçlara yönelik mesleki mühendislik yazılımları geliştiren bir ABD firmasıdır. Dünyanın en yaygın kullanılan endüstriyel amaçlı yazılımları portföyünde bulunduran ve en çok yazılım kodu üreten firmaların başında gelir. Kolay ve pratik arayüzleri sayesinde ülkemizde ve dünyada en çok kullanılan yazılımlardır.

Ürün yelpazesinde inşaat, makine, endüstri, mimarlık ve sinema gibi önemli sektörlere yönelik ürünleri vardır. Ülkemizde üniversitelerde teknik eğitim derslerinde bu yazılımlar öğretilmektedir.

Autodesk Eğitimleri

Medyasoft, Autodesk eğitimleri ile katılımcıların kariyer gelişimlerini destekliyor. İnşaat, makine, endüstri, mimarlık ve sinema gibi önemli sektörlere yönelik yazılımlarıyla profesyonellere çok özel tasarım fırsatları sunuyor.

Kimler Katılmalıdır?

Teknik çizim, üç boyutlu çizim, görselleştirme, modelleme alanlarında çalışan mimar, iç mimar ve mühendisler bu eğitimlere katılabilir.

Eğitimin Amacı Nedir?

Autodesk eğitimi, ilgili sektöre yönelik ürünleriyle mesleki becerilerini geliştirmek isteyen mimar ve mühendislere özel tasarım fırsatları sunuyor.

Bunun yanında üç boyutlu çizim yapan teknik kişilerin uluslararası standartlarda proje üretebilmelerine de olanak sağlıyor.

Autodesk Eğitim Broşürü