Office Uzmanlığı Eğitimleri

Microsoft Office Uzmanlığı nedir?

Bir Profficeyonel (Microsoft Office Uzmanı) Microsoft’un Office uygulama yazılımlarını herkesten iyi kullanan, her türlü iş ihtiyacına Microsoft Office araçlarıyla çözüm üretebilen, Microsoft Office ile zamanı daha etkili ve verimli kullanan, bu sayede yaptığı her işi zamanında ve eksiksiz tamamlayan, en karmaşık sorunlara bile Microsoft Office araçlarıyla kolayca çözüm üreterek işyerinde üretkenliği artıran uzman kişidir.

Bir Profficeyonel adayı Microsoft Office eğitimleri alarak iş ortamında daha üretken ve verimli hale gelir. Bunun yanı sıra; kişisel yaşantısında da bu becerilerden yararlanabileceği alanlar hakkında bilgi sahibi olur.

Kimler katılmalıdır?

Microsoft Office eğitimleri işyerinde veya günlük yaşantısında bilgisayar kullanan veya kullanmak isteyen herkes için ideal eğitimlerdir.

Raporlar, şirket için yazışmalar, tezler, bültenler gibi hertürlü belge düzenleyen, tablolar, grafikler, hesap tabloları, bütçeler yapan, Interneti etkin kullanmak isteyen, etkili sunum hazırlamak isteyen herkes için uygundur.

Önkoşulları nelerdir?

Microsoft Office temel eğitimi alacak adaylarda herhangi bir önkoşul aranmamaktadır. İleri düzey eğitim alacak aylarda temel eğitim almış olmak veya temel düzeyin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahibi olmak gerekmektedir.

Eğitim içeriği nedir?

Microsoft Windows7 2 gün
Microsoft Word 2010 Temel 3 gün
Microsoft Word 2010 İleri 2 gün
Microsoft Excel 2010 Temel 3 gün
Microsoft Excel 2010 İleri 2 gün
Microsoft PowerPoint 2010 2 gün
Microsoft Outlook 2010 2 gün
Microsoft Access 2010 Temel 3 gün
Microsoft Access 2010 İleri 2 gün
Microsoft Publisher 2010 2 gün
Microsoft Visio 2010 2 gün
Microsoft Office 2010 broşürünü indirmek için tıklayınız...