AutoCAD Lisans

AutoCad

2B ve 3B tasarım yapan profesyonellerin en çok tercih ettiği ve bu alanda lider marka olan Autodesk’in en temel ürünü olan AutoCAD yazılımı, genel amaçlı bir teknik çizim ve tasarım uygulamasıdır. Bu başlıkta değerlendirildiğinde, sektörel herhangi bir disipline hitap etmeyen komutlarıyla, çizer, tasarımcı, mimar, mühendis hatta grafikerler AutoCAD lisansını kullanmaktadır.

AutoCAD Türkiye kullanıcıları, tüm mimarlık ve mühendislik büroları başta olmak üzere, tasarım sektörlerinde, reklam ajanslarında, gazetelerde, görsel medya alanlarında iş bulma imkanına sahiplerdir. AutoCAD genel amaçlı yazılımı, özellikle yapı ve inşaat sektöründe ortak çizim dosyası ile çalışma niteliği taşır. Endüstriyel tasarım ve mekanik temelli çalışmalarda da AutoCAD yazılımı yaygın olarak yer almaktadır.

AutoCAD lisansı ile mimari tasarımlarınızda projenizi metrekare, kat sayısı, konumlandırma, görselleştirme gibi daha birçok detaylandırmayı yapabildiğiniz gibi endüstriyel tasarımlarınızda da üretime göndereceğiniz ürünün her ayrıntısını tasarlayabileceğiniz çizim programıdır.

AutoCAD diğer bir sürümü olan AutoCAD LT yani hafifletilmiş versiyonun tüm özelliklerini barındırdığı gibi birçok artısıyla 3B ve 2B tasarımlarınızı oluştururken en iyi yardımcınızdır. 3B ve 2B için özelleştirilmiş ara yüzü sayesinde tasarımların daha kolay ve hızlı tasarlanmasına yardımcı olur. 1982 yılında görücüye çıkan AutoCAD çok kısa sürede profesyonellerin bugün çok daha gelişmiş versiyonlarıyla birçok tasarımında çizim aracı olarak kullanılmıştır.

AutoCAD yazılımıyla hatasız ve büyüleyici 2B ve 3B tasarımlar oluşturabilirsiniz. 3B ve 2B çizimler için uzmanların tercihi Autodesk AutoCAD yazılımıyla tasarımlarınızla kılavuz olabilir, mükemmel çizimler yaratabilirsiniz. AutoCAD yazılımının kolay ara yüzü tasarımlarınızda en büyük yardımcınız olacaktır. Üretkenliğinizi üst düzeye çıkarmak için tasarlamış araçlarla çizimlerinizi detaylandırmaya yardımcı olduğu gibi Akıllı 3B çizim araçlarıyla projelerinizde üretkenliği arttırır, hata oluşumunu sıfıra indirerek iş yükünüzü oldukça hafifletir.

AutoCAD lisansının Türkiye kullanıcılarının da merak ettiği AutoCAD 2017 yazılımının yeni özellikleriyle tasarımlarınızdaki detayları çok daha ayrıntılı ve net görebileceksiniz. Farklı yüzeylerde sürekliliği analiz edebilir Point cloud ile çizimlerinizin yönünü daha net belirtebilirsiniz. Yine AutoCAD lisansının yenilikçi özelliklerinden olan 3B serbest çizim araçlarıyla tasarımlarınızı anında ve istediğiniz formda çizgi eğrilerini çıkartıp görüntü alan ayarlarını, görünümlerini, görsel stilleri değiştirebilirsiniz.

TrustedDWG teknolojisi size meslektaşlarınız ve müşterilerinizle güvenli, uyumlu paylaşım olanağı sağlar. Akıllı boyutlandırmayla hatasız ve otomatik ölçüler alabildiğiniz gibi boyutlandırmaların ön izlemesini tek bir hareketle görebilirsiniz. Yeniden boyutlandırmayla çizimlerinizde daha az kaydırma yapıp daha fazla bilgi görebilirsiniz. Çizimlerinizi yüksek kalitede PDF formatında çıktısını alabilir, yine PDF formatındaki dosyaları altlık olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda sistem değişkenleri izleyicisi de istemediğiniz değişiklileri engellemenize yardımcı olur.

Autodesk A360 dosyalarınıza her yerden erişim olanağı sağlar. Detaylandırma opsiyonlarıyla daha etkili belgeler oluşturabilirsiniz. 2017 versiyonuyla artık çizim kanvasında okunabilirliğe yardımcı olan eğriler ile tasarımlarınızı daha anlaşılır yapabilir silikleştirme yardımıyla genel tabloyu net bir biçimde görüntüleyebilirsiniz.

Autocad 360 lisans satın al

AutoCAD lisansı satın almak için yapmanız gereken ise sadece bizimle irtibata geçmek hızlı ve güvenilir desteğimizle sonuca kolayca ulaşmaktır.