Hybris çoklu kanal ticarette ne tür avantajlar sağlar?

SAP Hybris, e-ticaret, katalog yönetimi, sipariş yönetimi, mobil ticaret, müşteri hizmetleri, içerik yönetim sistemi, basılı materyal hazırlığı, fiziksel mağaza ticareti gibi tüm ihtiyaçlarınızı tek bir platformda yönetmenizi sağlayan dünyanın lider çoklu kanal ticaret altyapısıdır.

Müşteri talepleri artık cihaz ve lokasyon bağımsız aynı deneyimi kesintisiz olarak yaşama yönünde. Bunu da ancak doğru bir omni-channel altyapısı ile sağlayabilirsiniz, bunun için de dünyada lider konumdaki Hybris en iyi alternatiftir.

Mobil uygulamalarınızda ikinci ekran, artırılmış gerçeklik, beacon cihazlarla anlık pazarlama gibi en inovatif çözümleri müşterilerinize deneyimletebilir, aynı deneyime kaldıkları yerden webden veya varsa fiziksel mağazalarınızdan devam ettirebilirsiniz. Ticareti bu düzeyde çoklu kanalda benzersiz kılan farklı bir alternatif yoktur.

Aynı zamanda müşteri ilişkilerinizi CRM sistemi ile, pazarlama faaliyetlerinizi marketing çözümü ile yönetebilirsiniz. ERP sisteminizle tam entegre hale getirip, operasyonel mükemmellik ve kar maksimizasyon sağlayabilirsiniz.