Kurumsal Kaynak Planlama [ERP]

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), şirketlere rekabetçi pazarda üstünlük sağlamak ve operasyonel süreçlerin verimliliğini ve entegrasyonunu sağlamak amacıyla bir araya getirilmiş, genel olarak finans, insan kaynakları, muhasebe, üretim ve lojistik süreçlerinin tamamının entegre olarak çalışmasını sağlayan çözümlerin genel adıdır.

SAP’nin 1972’den beri on binlerce müşterisinden elde ettiği tecrübelerle ortaya çıkan Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) çözümlerini, Medyasoft 1999’dan bu yana yetkin danışman kadrosu ile farklı sektörlerden müşterilerine sunuyor.

Medyasoft, Bilgi Teknolojilerinin her zaman iş faaliyetlerinizi kolaylaştıran, değer katan ve geliştiren yapıda olması gerektiği ilkesiyle, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayarak sizlere özel çözümler sunuyor.

SAP Kurumsal Kaynak Planlama ile kurumunuzda tüm süreçleri entegre tek bir altyapı üzerinden yönetebilir, izleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

Gıda, Eğitim ve Kamu alanında birçok ilke imza atan Medyasoft, projelerinde uygulama danışmanlığının yanı sıra süreç danışmanlığı da yapıyor.