Omni-channel ticaret için en iyi teknoloji altyapısı nedir?

Omni-channel ticaret için en iyi teknoloji altyapısı SAP Hybris'tir. Dünyanın en büyük bağımsız IT araştırma kurumlarından Gartner ve Forrester bu tercihi doğrulamaktadır.

Uçtan uca tüm kanallarda ticareti kesintisiz ve aynı üstün müşteri deneyimi ile sağlaması, aynı zamanda CRM ve ERP sistemleri ile tam entegre olması, marketing çözümü ile müşteri etkileşimini ve pazarlama faaliyetlerini ticaretin yeni trendlerine göre yönetebilmeniz Hybris'in rakipsiz konumunu güçlendirmektedir.

Bir vaka hayal edin, bir müşteriniz televizyonda reklamınızı görüyor, ikinci ekran uygulaması ile mobil uygulamadan etkileşime geçerek ürünü inceliyor, ister uygulamadan, ister webden bu ürünü ekstra bir efor veya kendini tanıtma ihtiyacı hissetmeden satın alabiliyor.

Hatta bir mağazanız olduğunu ve müşterinizi bu ürünü deneyimleyip almayı planladığını düşünelim, sepetine attığı ürün sistemlerinizde görünüyor, mağazanızdaki iBeacon cihazlarla Hybris mobil uygulamanız konuşarak, müşterinizin mağazanıza geldiğini, adını, fotoğrafını ve hangi ürünle ilgilendiğini size gösteriyor, siz mağazaya gelen müşterinizi tanıyıp incelediği ürünü kendisine hemen deneyimletiyorsunuz.

Müşterinizdeki şaşkınlık ve memnuniyeti hayal edebiliyor musunuz? İşte tüm bunları en iyi omni- channel ticaret altyapısı Hybris ile gerçekleştirebilirsiniz.