SAP Yüksek Öğretim Çözümü neleri kapsar?

SAP Yüksek Öğretim Çözümü; öğrenci işleri, akademisyenler, öğrenciler, tüm idari birimler ve kampüs yönetiminin yapılabildiği; öğrenci işleri yazılımı, kurumsal kaynak planlama, iş analitiği, mobil çözümler, akademisyen portalı, öğrenci portalı, üniversite içi sosyal medya çözümü, öğrenci ilişkileri yönetimi, yasal raporlamaların yapılması gibi ihtiyaçların tümünü kapsar. 

Bu çözümleri de güçlü teknoloji altyapısı ile kurar. HANA, gerçek zamanlı bellek içi platformu ile en yüksek performansa sahip veritabanına sahip olursunuz.

Times'ın araştırmasına göre Dünya'nın en iyi 100 üniversitesinin SAP seçmesi bu çözüm ailesinin kalitesine dayanmaktadır. Toplamda 7.300 üniversitede, 6 kıtada, 7 milyon öğrenci SAP çözüm altyapısı ile yönetilen üniversitelerde eğitim görmektedir. T

Türkiye'de ilk SAP Yüksek Öğretim Çözümü projesi Medyasoft tarafından 2009 yılında hayata geçirilmiştir. Türkiye'de en fazla SAP üniversite projesine sahip iş ortağı, SAP Gold Partner'ı Medyasoft'tur.

Medyasoft, Türkiye lokal mevzuatlarına ve üniversitelerimizin ihtiyaçlarına uygun, SAP'nin RDS adı verilen Rapid Deployment Solution, yani Hızlı Uygulama Çözümü metodolojisi ile SAP üzerinde ürün geliştirmiş ve global akreditasyon almıştır. Bu çözüm SAP Store'da dünyadan tüm üniversitelerin kullanımına sunulmaktadır.