AB2015 Konferansı’nda Medyasoft’un Yüksek Öğretim Çözümü (HER) Çok İlgi Çekti

Türkiye’deki ilk SAP Yüksek Öğretim Çözümü  HER Projesini gerçekleştiren Medyasoft, tecrübesini paket çözüm haline getirerek üniversitelerin hizmetine sunuyor.

31 Ocak – 6 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenen Akademik Bilişim Konferansının 17.’si Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

Konferansta Medyasoft’un “Üniversiteler için Uçtan Uca SAP Çözümleri” konulu sunumu katılımcı üniversitelerden yoğun ilgi gördü.

Medyasoft’un tecrübeli danışman ekibi tarafından hazırlanan SAP HER, SAP tarafından onaylandı ve “SAP Qualified” olarak SAP Store’a girmeye hak kazandı. Medyasoft böylece Türkiye ve Dünya’da bu alanda bir ilke imza atmış oldu.

Medyasoft, yaklaşık 30 günde hayata geçirdiği, yönetmeliklere ve mevzuata uygun SAP Yüksek Öğrenim Çözümü Paketi ile yatırımın geri dönüş hızındaki rakipsiz konumunu daha da güçlendirdi. Zaman ve maliyet açısından çarpıcı oranlarda tasarruf sağlayan bu çözüm ile Medyasoft, Akademik Dünyayı e-iş işlevselliği ile güçlendiriyor. Tüm süreçleri tek sistem üzerinden yöneterek verimliliği en üst seviyelere taşıyor.

Medyasoft HER Yüksek Öğretim Çözümü ile öğrenci işlerindeki tüm süreçleri, muhasebe, insan kaynakları, satın alma gibi birimlerin tek bir sistemden, entegre olarak yönetmenizi sağlıyor.

İstanbul Şehir Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Ada Üniversitesi ve TED üniversitesi tarafından kullanılan Yüksek Öğretim Çözümü HER üniversiteler için tüm süreçlerin entegre olarak yönetileceği bir platform sunuyor.