Anadolu Ajansı Kurumsal Web Sitesinde Medyasoft İmzası

Anadolu Ajansı Kurumsal Web Sitesi 'nde Medyasoft İmzası

 

Kuruluşu Cumhuriyet öncesine dayanan ve Türkiye'nin en köklü kurumlarından biri olma özelliğini taşıyan Anadolu Ajansı'nın kurumsal web sitesinin tasarım ve altyapı hizmetleri Medyasoft Dijital Çözümler Ekibi tarafından sağlandı.

Anadolu Ajansı'nın haberin yanı sıra, fotoğraf konusunda iddialı oluşuna odaklanan Medyasoft Dijital Çözümler Ekibi tarafından hazırlanan tasarım sayesinde, Anadolu Ajansı'nı diğer haber sitelerinden ayrıştıran en önemli özellik olan full-size fotoğraf kullanımı web sitesinde öne çıkarıldı.

Web sitesinde kullanılan İçerik Yönetim Sistemi ile (MCMS), editörler fotoğrafları web sitesine yüklemek, fotoğraf boyutunu ayarlamak, özel grafikler eklemek ya da başlık eklemek gibi aşamalar için ayrı bir yazılıma ihtiyaç duymuyor. Böylece kısa sürede içerik girişleri tamamlanıp, haberler yayına alınabiliyor.

Anadolu Ajansı kurumsal web sitesini 5 ayrı dilde yayına alan Medyasoft, orta vadede yayınların 11 dilde gerçekleştirilmesi konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Çok dillilik, farklı coğrafyalardan yüzlerce editörün, web sitesine eş zamanlı haber girmesine olanak sağlıyor.

Medyasoft Dijital Çözümler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için info@medyasoft.com.tr'ye mail ile ulaşabilir veya iletişim formunu doldurabilirsiniz.