Balıkesir Büyükşehir Belediyesi web sitesi ve kent portalı açıldı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi web sitesi, Türkiye’de ilk kent portalı olma özelliğini taşıyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin yenilenen web sitesi düzenlenen bilgilendirme toplantısıyla basın mensuplarına tanıtıldı.

Tasarım trendlerine bağlı kalınarak tasarlanmış olan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi web sitesi, Türkiye’de bir ilk olan kent portalı olma özelliğini taşıyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Karesi Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Medyasoft Genel Müdürü İhsan Taşer, Daire Başkanları Bilgi İşlem Merkezi personeli katıldı. Yenilenen web sitesiyle ilgili olarak açıklama yapan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, "Balıkesir Büyükşehir Belediyesi kurumsal web sitesi ve Balıkesir Kent Portalı ile ilgili bu gün basınımıza ne gibi çalışmalar yapıldığını bir sunum ile aktaracağız" dedi.

Web sitemizin genel karakterine kurumsal kimliğine uygun bir tasarım yapıldı ve modern web teknolojileri kullanıldı. Modern trendlere uygun dinamik ve görsel temalar kullanıldı. Bu çalışmayı Medyasoft firması ile birlikte gerçekleştirdik. Balıkesir’imize hayırlı olsun" dedi.

Basın mensuplarına duyurulan projenin yerel basına yansımaları da aşağıdaki şekilde oldu.

http://www.milliyet.com.tr/balikesir-buyuksehir-belediyesi-web-balikesir-yerelhaber-705976/

http://www.hurriyet.com.tr/yerel-haberler/Balikesir-Haberleri/balikesir-buyuksehir-belediyesi-web-sitesi-yeni_84621