Çakırlar Matbaa Web Sitesine Yeni Bir Kimlik Kazandırdık

Türkiye'deki Matbaa Sektörünün Öncülerinden Çakırlar Matbaa; Medyasoft iş birliği ile web sitesini, güncel trendlere ve kullanıcı deneyimine (UX) uygun hale getirdi.

Görsel açıdan zenginleştirilen ve yenilenen site, mobil uyumlu (responsive) olarak tasarlandı.

Beş farklı dil seçeneğinde hazırlanan www.cakirlar.com sitesi, seçilen diller arasında içerik farklılığı olmadan kullanıcı tercihine sunuldu.

Alt yapısında Medyasoft İçerik Yönetim Paneli (UniGate) kullanılan site, bu sayede kolay bir şekilde yönetilebilmektedir.

Neden Medyasoft

Çakırlar Matbaacılık Şirket Sahibi Ahmet Çakırlar "Neden Medyasoft" sorusunu yanıtladı:

"Günümüzde web siteleri firmaların vitrini ve network ağının çok önemli bir unsurudur. Bu nedenle biz de Çakırlar Matbaacılık olarak hem kendi sektöründe daha ileriyi hedef koyarken bu süreçte bizimle aynı hedefte olan Medyasoft’la işbirliği yapmak istedik. Medyasoft’un web tasarımı hakkındaki geniş bilgisi, güçlü referansları ve profesyonel kadrosundan dolayı Medyasoft Grubunu tercih ettik. Medyasoft Grubu son derece samimi personelleriyle Çakırlar Matbaacılığı iyi analiz ederek, hedef kitlemize ulaşarak projemize başlamış oldu.

Şu anda internet sitemiz beş dilde yayın vermektedir. Aynı zamanda Medyasoft Grubunun önerdiği yenilikler doğrultusunda şirketimizin web sitesini daha kurumsal görünümüne kavuşturmuştur. Görsel tasarımlarımızla beraber, içerik ve kullanım kolaylığı gibi değişikliklerle yenilenen web sitemizin artık daha çok ülkeye ve daha çok istediğimiz hedef kitleye ulaşmış olması Çakırlar Matbaacılık adına mutluluk vermektedir."

Çakırlar Matbaacılık Hakkında

Çakırlar Matbaa, 1977 yılından bugüne Türkiye’de Matbaacılık ve Ambalaj sektörüne yüksek kalitede hizmet vermektedir. Kalıp içi IML, şişirme IML ve termoform IML üretiminde ki 20 yılı aşkın tecrübesi, bilgi birikimi ve yüksek teknolojik üretim kapasitesi ile Çakırlar global pazarda sektörün lider üreticilerinden biri haline gelmiştir.

Çakırlar Matbaa sitesini ziyaret etmek için tıklayınız...