Doria Hotel Bodrum’un dijital dönüşümünü Medyasoft gerçekleştirdi

Ege mimarisiyle dekore edilmiş oda ve suitlerinde sadelik ve konforla misafirlerini ağırlamak için sabırsızlanan Doria Bodrum’un dijital dönüşümünde Medyasoft imzası var.

Türkiye'nin lider kuruluşları arasında yer alan Makyol Grubu’na ait Doria Hotel Bodrum,  web sitesi için Medyasoft’u seçti. Türkiye’de pek çok başarılı projeye imza atan Medyasoft, Doria Hotel Bodrum’u da referansları arasına ekledi.

Yeni web sitesi ile misafirlerine daha kullanıcı dostu bir deneyim sunmayı ve bilgi erişimini kolaylaştırmayı hedefleyen Doria Hotel Bodrum, Türk misafirperverliği ile hizmet veriyor.
Medyasoft tarafından tasarlanan sitede ziyaretçilerin sıkılmadan gezip istedikleri bilgiye kolayca ulaşabilmeleri sağlandı. Geniş fotoğraf arşiviyle ziyaretçilere otel ve çevresindeki gezilecek mekanlar hakkında kolaylıkla fikir sahibi olma fırsatı sunuldu.

Proje Yöneticisi Volkan Ünalan, “Ege mimarisiyle dekore edilmiş oda ve suitlerinde sadelik ve konforla misafirlerini ağırlamak için sabırsızlanan Doria Bodrum’un dijital dönüşümünde de artık Medyasoft imzası var. Doria Hotel Bodrum sitesi, akıllı telefon ve mobil cihazlardan siteye bağlanabilmeyi ve sitedeki içerikleri rahatlıkla görebilmeyi sağlayan yeni programlama diliyle hazırlandı. Site altyapısında var olan responsive design sayesinde otel misafirleri, zaman ve mekandan bağımsız olarak siteye ulaşabiliyorlar. Ayrıca, site ziyaretçileri  Tripadvisor sitesine yapılan gezgin yorumlarını site üzerinden anlık olarak görebilme imkanına kavuştu” dedi.