Interactive Media Awards’tan Medyasoft’a İki ödül Birden

Thy.com.tr, neuronlines.com ve ulker.com.tr ile daha önce üç kez ödül kazanan Medyasoft, aa.com.tr ve Penta B2B/Bayinet projesi ile bu yıl ikinci IMA ödülünü kazanmış oldu.
Interactive Media Awards’tan Medyasoft’a İki ödül Birden

Interactive Media Awards’tan Medyasoft’a İki ödül Birden

Web sitesi tasarımı ve geliştirilmesi konusundaki en yüksek mükemmeliyet standartlarını belirleyip başarılı çalışmaları seçerek ödüllendiren Interaktif Media Awards tarafından, Medyasoft imzasını taşıyan aa.com.tr News kategorisinde, Penta Bayinet  projesi B2B kategorisinde Outstanding Achievement Ödülüne layık görüldü.

Interactive Media Council Inc (IMC) tarafından verilen, Interactive Media Awards ödüllerinde değerlendirmeler; tasarım, kullanılabilirlik, teknik konularda yenilik, standartlara uyum ve içerik gibi çeşitli kriterlere göre yapılıyor. Bu ödülü alabilmek için, sitenin, değerlendirme konusu olan alanların tamamında, katı yönergelere uyması gerekiyor ve bu her yıl IMA yarışmasında çok az sayıda sitenin ulaşabildiği bir başarı olarak nitelendiriliyor.

Thy.com.tr ve ulker.com.tr ile daha önce iki kez ödül kazanan Medyasoft, aa.com.tr ve Penta B2B/Bayinet projesi ile bu yıl ikinci IMA ödülünü kazanmış oldu.

AA Puanlama:
Design: 93
Content: 100
Feature Functionality: 97
Usability: 91
Standards Compliance & Cross-Browser Compatibility: 95
------------------------------------------------------
Total: 476

b2b Puanlama:
Design: 94
Content: 95
Feature Functionality: 99
Usability: 92
Standards Compliance & Cross-Browser Compatibility: 97
------------------------------------------------------
Total: 477

Interactive Media Awards Hakkında
Interaktif Media Awards web sitesi tasarımı ve geliştirilmesi konusundaki en yüksek mükemmeliyet standartlarını belirler ve başarılı çalışmaları seçerek ödüllendirir. Önde gelen web tasarımcıları, geliştiricileri, programcıları, reklamcıları ve web ile alakalı profesyonellerden oluşan, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Interactive Media Awards, Internet’teki mükemmeliyet standartlarını yükseltmeyi hedeflemektedir.
Daha fazla bilgi için: http://www.interactivemediaawards.com