Kemer Country yeni yüzüyle kullanıcılarına farklı deneyimler sunuyor

Medyasoft, Kemer Country’e görsel zenginlikleriyle ön planda olan bir web sitesi tasarımı yaparken sitenin alt yapısını da kendi geliştirdiği Unigate platformu üzerine bina etti.

İstanbul’un doğa harikası Belgrad Ormanı’nda seçkin hayatları bir araya getiren Kemer Country, Türkiye’de eşi benzeri olmayan bir yaşam alanı olmaya devam ediyor. Ülkemizde kulüp ruhunun öncüsü olan Kemer Country, Demirören Grubu’nun gücüyle köklü geçmişinden gelen mirası koruyarak, büyümeye ve yenilenmeye devam ediyor. Kemer Country Hotel ve daha birçok yeni yatırımla, daima fark yaratarak gelişmeyi hedefliyor. 

Kemer Country, web sitesinin son trendlere uygun olarak yeniden tasarlanması ve tüm faaliyet alanlarının detaylı, anlaşılabilir bir şekilde tanıtılabilmesi için Medyasoft ile anlaştı ve site geçtiğimiz günlerde kemercountry.com adresinde canlıya alındı.

Medyasoft, Kemer Country’e görsel zenginlikleriyle ön planda olan bir web sitesi tasarımı yaparken sitenin alt yapısını da kendi geliştirdiği Unigate platformu üzerine bina etti.

Unigate, TUBİTAK'dan destek alınara geliştirildi ve daha önce aralarında Türk Hava Yolları, ING Bank, Novartis, Cookshop gibi  büyük firmaların da bulunduğu, 100'den fazla web sitesi ve mobil uygulama alt yapısında kullanıldı.

Unigate ile web sitesinin teknik olarak yönetilmesi ve içerik girişleri herhangi bir kod bilgisi olmayan kullanıcılar tarafından kolaylıkla yapılabiliyor. Unigate ile ilgili detaylı bilgiye için unigate.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcılar sitede, Kemer Country bünyesinde sporlar alanlarını, restoran, otel, oda bilgilerini ve  etkinlik takvimini görüntüleyebilmektedirler.

Düzenlenmiş etkinliklere ait tanıtım metni ve fotoğraf galerisi kullanıcılara hemen etkinlik sonrası site aracılığı ile sunulmaktadır. Sitenin çok yakında çıkacak bir üst versiyonunda ise ziyaretçiler, Kemer Country tesislerinde yeni kurulan otel için rezervasyon yaptırılabilecekler.