Korteks de yeni web sitesi için Unigate dedi

Sektörünün önemli ve güçlü oyuncularından olan Korteks, Unigate altyapısıyla hazırlanacak yeni web sitesiyle müşterileriyle yeniden buluşmaya hazırlanıyor. Korteks, müşterisine en doğru şekilde ulaşarak vermek istediği mesajı, ürün yelpazesini ve ürün kalitesini en iyi içerik ile sunacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Zorlu Holding bünyesinde yer alan Korteks, Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük entegre polyester iplik üreticisi ve ihracatçısıdır. Korteks Mensucat Sanayi ve Tic. A.Ş. İplik Fabrikası, Türkiye tekstil sektörünün kaliteli polyester iplik ihtiyacını karşılamak üzere 1989 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Korteks, yeni web sitesi ile; Türkiye ve dünyada,  tekstil sektöründe kaliteli polyester ipliğe ihtiyaç duyan tüm üreticilerine  kurumsal bir site ile hedeflemektedir. Aynı zamanda farklı fonksiyonel özellikler taşıyan birçok markalı ürününü de pazara duyurmayı hedeflemektedir.

Alanında 1 numara olan firma, kurumsal kimliğini de yenilenen web sitesi ile taçlandırmış olacaktır. Web sitesi projesi tamamlandığında Korteks, müşterisine en doğru şekilde ulaşarak vermek istediği mesajı, ürün yelpazesini ve ürün kalitesini en iyi içerik ile sunma şansına sahip olacaktır

Medyasoft, aralarında Türk Hava Yolları, Ülker, ING Bank, Novartis’in de bulunduğu Türkiye’nin en büyük kurumlarına uzun yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir.

Medyasoft tarafından geliştirilen ve TÜBİTAK destekli bir ürün olan Unigate,  havacılıktan finansa, gıdadan teknolojiye kadar pek çok farklı sektördeki KOBİ ve büyük ölçekli şirketlerde tercih edilmektedir.

Proje Yöneticisi Volkan Ünalan,  proje ile ilgili olarak;  “Unigate, kurumlara dijital dönüşüm süreçlerinde hızlı, güvenilir, bütünleşik kanallı çözümler sunan müşteri deneyimi platformdur. Medyasoft, kendisi gibi sektörün öncü firmaları ile çalışmaktadır. Korteks de kendi sektörünün önemli ve güçlü oyuncularındandır. Projeyi 3 ay gibi kısa bir sürede bitirmeyi hedeflemekteyiz.  Unigate altyapısıyla hazırlanacak yeni web sitesiyle Korteks, müşterileriyle yeniden buluşmaya hazırlanıyor” dedi.