Medyasoft, Design Awards Ödülüne Layık Görüldü

Medyasoft Dijital çözümler ekibi tarafından tasarım, kodlama ve geliştirim çalışmaları yapılan, “Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş. B2B Projesi" Bilişim Zirvesi 2014’de “Yılın B2B Ticaret Sitesi” kategorisinde "Design Awards" ödülünü kazandı.

Yeni ürünleri değerlendirerek üstün tasarımları ödüllendirmeyi ve teknolojik ilerlemeyi gözlemlemek için ideal bir platform oluşturmayı hedefleyen Design Awards Ödülleri, Bilişim Zirvesi 2014 kapsamında 30 Eylül Salı günü Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Yarışmaya katılan ürünler “Yazılım Ara yüzü Tasarımı” ve “Donanım Tasarımı” olmak üzere iki ana kategori ve bu kategorilere ait alt kategorilerde değerlendirildi. Değerlendirme kriterleri arasında tema, inovasyon, ihracat potansiyeli, estetik, işlevsellik, güvenlik ve sürdürülebilirlik gibi başlıklar yer aldı.

150’yi aşkın küresel markanın Türkiye dağıtıcılığını yapan ve 7500’ün üzerinde bayiye sahip Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım Ticaret A.Ş için hazırladığımız B2B projemiz rakiplerini geride bırakarak kategori birincisi oldu.

Medyasoft’a ödül getiren “Penta B2B” projemiz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız…