Medyasoft, IMA’da Best in Class ödülü aldı

Yenilenen web sitemiz www.medyasoft.com.tr, İnteraktif Medya Ödülleri'nde (IMA), "Consulting" kategorisinde, ''Sınıfının En İyisi - Best in Class'' ödülüne layık görüldü.

Geçtiğimiz aylarda hem ön yüz tasarımı, hem de alt yapısı tamamen yenilenen web sitemiz, 2014 Kasım ayında yayına alınmasının hemen ardından hak ettiği ilk ödülü kazandı.

Altyapı geliştirimleri ve tasarımı Medyasoft Dijital Çözümler ekibi tarafından hazırlanan sitemizin içerik yönetiminde Medyasoft'un tescilli markası UniGate™ kullanıldı.

İyi tasarlanmış bilgi mimarisi ve sunduğu kullanıcı dostu çözümler ile fark yaratan sitemiz, responsive web tasarım tekniği ile yalnızca bilgisayar değil, tablet ve telefon gibi internete bağlı tüm mobil cihazların ekran boyutlarına uygun olarak kendini konumlandırabiliyor.

Dijital dünyanın uluslararası platformda en prestijli ödüllerinden biri olan İnteraktif Medya Ödülleri’nde (IMA) web siteleri; tasarım, içerik, pratiklik, fonksiyonellik, kullanıcı dostu olma gibi kriterler açısından değerlendiriliyor.

Medyasoft Puanlama:

Design: 100
Content: 100
Feature Functionality: 100
Usability: 99
Standards Compliance: 95
---------------------------
Total: 494

 

Interactive Media Awards Hakkında

Interaktif Media Awards web sitesi tasarımı ve geliştirilmesi konusundaki en yüksek mükemmeliyet standartlarını belirler ve başarılı çalışmaları seçerek ödüllendirir. Önde gelen web tasarımcıları, geliştiricileri, programcıları, reklamcıları ve web ile alakalı profesyonellerden oluşan, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Interactive Media Awards, Internet’teki mükemmeliyet standartlarını yükseltmeyi hedeflemektedir.

Interaktif Media Awards hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...