Medyasoft İmzasını Taşıyan ING Bank Web Sitesi, Best In Class Ödülü’nü Kazandı

Altyapı geliştirimleri Medyasoft Dijital Çözümler ekibi tarafından yapılan  www.ingbank.com.tr, İnteraktif Medya Ödülleri (IMA) ''Finansal Hizmetler'' kategorisinde ''Sınıfının En İyisi - Best in Class'' ödülüne layık görüldü.

Altyapı geliştirimleri Medyasoft Dijital Çözümler ekibi tarafından yapılan ve 2013 Ekim ayında yayına alınan www.ingbank.com.tr web sitesi, dijital dünyanın uluslararası platformda en prestijli ödüllerinden biri olan İnteraktif Medya Ödülleri’nde (IMA) ''Finansal Hizmetler'' kategorisinde ''Sınıfının En İyisi - Best in Class'' ödülüne layık görüldü.

Ön yüz tasarımı ve alt yapısı tamamen yenilenen site, yayına alınmasının hemen ardından kısa sürede hak ettiği ilk ödülü kazandı.

ING Bank, bu proje ile İnteraktif Medya Ödülleri’nde 123 başvuru arasından sıyrılıp ilk 5’e girmeyi başaran tek Türk bankası oldu.

İnteraktif Medya Ödülleri’nde (IMA) web siteleri; tasarım, içerik, pratiklik, fonksiyonellik, kullanıcı dostu olma gibi kriterler açısından değerlendiriliyor.

ING Bank Puanlama:

Design: 97
Content: 100
Feature Functionality: 100
Usability: 95
Standards Compliance: 93

Interactive Media Awards Hakkında

Interaktif Media Awards web sitesi tasarımı ve geliştirilmesi konusundaki en yüksek mükemmeliyet standartlarını belirler ve başarılı çalışmaları seçerek ödüllendirir. Önde gelen web tasarımcıları, geliştiricileri, programcıları, reklamcıları ve web ile alakalı profesyonellerden oluşan, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Interactive Media Awards, Internet’teki mükemmeliyet standartlarını yükseltmeyi hedeflemektedir.
Daha fazla bilgi için: http://www.interactivemediaawards.com