Medyasoft, Neuronlines Projesi ile Uluslararası Ödül Kazandı

Yazılım, tasarım, kodlama ve içerik çalışmaları Medyasoft Dijital Çözümler ekibi tarafından yapılan www.neuronlines.com, İnteraktif Medya Ödülleri (IMA) ''Medikal'' kategorisinde ''Üstün Başarı - Outstanding Achievement'' ödülünü kazandı.

Yazılım, tasarım, kodlama ve içerik çalışmaları Medyasoft Dijital Çözümler ekibi tarafından yapılan www.neuronlines.com, İnteraktif Medya Ödülleri (IMA) "Medikal" kategorisinde "Üstün Başarı - Outstanding Achievement" ödülünü kazandı.

2010'dan itibaren faliyette olan www.neuronlines.com, yepyeni zengin içeriği ve Responsive Design yeni tasarımıyla uluslararası ödüle layık görüldü.

Neuronlines sitesi, uluslararası platformda sektöründe yılın en iyilerini seçen Interactive Media Awards'da (IMA), "Medical" kategorisinde yapılan toplam 81 başvuru arasında Türkiye'den bu ödüle hak kazanan tek firma olmayı başardı.

İnteraktif Medya Ödülleri’nde (IMA) web siteleri; tasarım, içerik, pratiklik, fonksiyonellik, kullanıcı dostu olma gibi kriterler açısından değerlendiriliyor.

Neuronlines Puanlama:

Design: 92
Content: 97
Feature Functionality: 99
Usability: 89
Standards Compliance: 93
------------------------------------------------------
Total: 470

Interactive Media Awards Hakkında

Interaktif Media Awards web sitesi tasarımı ve geliştirilmesi konusundaki en yüksek mükemmeliyet standartlarını belirler ve başarılı çalışmaları seçerek ödüllendirir. Önde gelen web tasarımcıları, geliştiricileri, programcıları, reklamcıları ve web ile alakalı profesyonellerden oluşan, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Interactive Media Awards, Internet’teki mükemmeliyet standartlarını yükseltmeyi hedeflemektedir.
Daha fazla bilgi için: http://www.interactivemediaawards.com

Neuronlines Projesi Hakkında

Nöroloji uzmanlarının online buluşman noktası www.neuronlines.com, projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız...