Medyasoft SAP Ankara Forum’da

SAP Gold Partner’i olan Medyasoft,  5 Mart 2015’te JW Marriot Hotel’de gerçekleştirilen SAP Ankara Forum’a Altın Sponsor olarak katıldı.

SAP Ankara Forumda Altın Sponsor olan Medyasoft, forumda yaptığı sunumlarıyla da farkını ortaya koyarken standında bulunan dokunmatik ekran ile de SAP çözümlerini katılımcılara aktardı.

Medyasoft İş Çözümleri Direktörü Barış Sezer, SAP ile Stratejik Planlama ve Performans Yönetimi sunumunu yaptı. Bu sunumda Türkiye’nin 2023 vizyonu ancak kamunun etkin performans yönetimi ve stratejik planlama adımları ile gerçekleştirilebileceğine değinen Sezer, “Medyasoft, SAP’nin global stratejik yönetim tecrübesini yerel ihtiyaçları da göz önünde bulundurarak kamunun hizmetine sunuyor” dedi.

Medyasoft İş Çözümleri Müşteri Yöneticisi Caner Kürklü de sunumunda Kamuda Dijital Dönüşüm’ü anlattı. Kamunun, kurumsal dönüşümü bilgi sistemleri yatırımlarını gündemine alarak gerçekleştirdiğine vurgu yapan Kürklü, “Medyasoft, SAP’nin kamuya dönük çözümleri ile şirketlerin dönüşüm sürecinde yol arkadaşlığı yapıyor” dedi.

SAP Gold Partner’ı olan Medyasoft, kurumların dijital dönüşümünde güvenilir iş ortağı olma amacıyla Türkiye’de çok başarılı projelere imza atmıştır. Medyasoft, SAP İş Çözümleri, Mobil Çözümler, Dijital Çözümler, Eğitim Çözümleri, BT Dış Kaynak Çözümleri ve e-Dönüşüm Çözümleri kategorlerinde yüzlerce kurumsal müşteriye uçtan uca katma değerli çözümler sunmaktadır.

Medyasoft'un müşterileri arasında THY, Ülker, Godiva, Ingbank, Novartis, Turkcell gibi global şirketler de bulunmaktadır.