Medyasoft Tarafından Geliştirilen Wahooy, TV İzleme Alışkanlığınızı Değiştirecek

Medyasoft içerik yönetim sistemi (UniGate) kullanılarak hazırlanan mobil uygulama Wahooy ile TV izleme alışkanlığında yeni bir devir başlıyor...

Wahooy, izlediğiniz dizi ile ilgili tüm detayları anlık olarak sizinle paylaşacak. Sorular soracak, anket yapacak, set arkası ile ilgili bilinmeyenleri size aktaracak.

Oyuncuların üzerindeki kıyafet ve aksesuarların markasını mı merak ediyorsunuz?
Wahooy ile bütün bunlara ulaşmak artık çok kolay. Wahooy ana sayfada göreceğiniz “baloncuk (2nd Screen)” uygulama içinde başka sayfalarda gezinseniz dahi, yeni bir bilgi geldiğinde karşınıza çıkacak ve sizi uyaracak.

Wahooy hangi dizileri tanıyacak?
Uygulamanın web sitesinde, Wahooy’un bağlantı kurabileceği dizi ve bölümlerini bulabileceksiniz. Anında iletileri izin verdiyseniz, dizi başlamadan önce Wahooy size haber verecek zaten.

TV izlerken aynı zamanda Twitter ve Facebook uygulamalarını da kullanıyor musunuz?
Wahooy dan çıkmadan tweet atabilir, o bölüme ait hashtag ile ilgili geçen tweetleri, takip edebilirsiniz. Dizinin Facebook sayfalarında dolaşabilir, yorum yapabilirsiniz. Siz bunları yaparken, Wahooy’un sizinle paylaşmak istediği yeni bir bilgi olduğunda, sizi sesli olarak uyaracak.

Wahooy Medyasoft içerik yönetim sistemi (UniGate) kullanılarak, herhangi bir ekstra kod geliştirilmeye ihtiyaç duyulmadan yapılmıştır. UniGate'in teknik özellikleri sayesinde tüm uygulama CMS üzerinden yönetilebilir duruma getirilmiştir.

Şimdilik sadece İngilizce ve Türkçe seçeneği olan uygulamaya yakın zamanda Ay Yapım'ın dizilerinin yayınlandığı tüm ülkelerde, yerel dilleri ile kullanılma imkanı sağlanacaktır.

Uygulamayı iOS ve Android kullanıcıları aşağıdaki adreslerden indirebilir ve deneyebilirler:

iOS: https://itunes.apple.com/us/app/wahooy/id929923780?mt=8

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.medyasoft.ayyapim&hl=tr