Medyasoft TÜMOSAN Web Sitesini Yeni Yüzüne Kavuşturmak İçin Çalışmalara Başladı

TÜMOSAN, yenilenen dünyaya uyum sağlamak ve ziyaretçilerine benzersiz bir deneyim sunmak için yeni web site projesinde Medyasoft Dijital Çözümler ekibi ile ilerleme kararı aldı.

Mart ayında başlangıç toplantısı gerçekleştirilen projede Türkiye’nin en önde gelen traktör ve dizel motor üreticisi Tümosan Motor ve Traktör Sanayi A.Ş. (TÜMOSAN)’ın kurumsal web sitesini yenileyecektir.

Dijital trendlere, kurumsal ihtiyaçlara ve kullanıcı deneyimine uygun olarak Medyasoft tarafından tasarlanacak web sitesinde bu tasarımlara uygun ve modern CMS [İçerik Yönetim Sistemi] altyapısını kullanılacaktır.

Havacılıktan finansa, kamudan gıdaya kadar 15 farklı sektördeki KOBİ ve büyük ölçekli şirketlerde edindiğimiz tecrübe ve 17 yıllık know-how’ımızı birlikte gerçekleştireceğimiz bu projeyi TÜMOSAN’a sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Yenilikçi ve mobil dünya ile uyumluluğun da ötesinde kullanıcı deneyimi sunacağına inandığımız bu web sitesi projemizin TÜMOSAN ile ilk projemiz olmasından heyecan duyuyor, TÜMOSAN’ın dijital yolculuğunda uzun soluklu yol arkadaşı olabilmeyi hedefliyoruz.