Medyasoft ve WittyCommerce iş ortaklığından doğan ilk proje, ebebek oldu

Türkiye’nin ilk online mağazası olan ebebek, Medyasoft ve Witty Commerce stratejik ortaklığının ilk projesi oldu. 6 ayda tamamlanması hedeflenen bu projeyle ebebek.com, uluslararası standartlarda lider bir e-ticaret altyapısına kavuşacak.

Proje sözleşmesi, ebebek Genel Müdürü Halil Erdoğmuş, Bilgi Teknolojileri Direktörü Alper Tekin, Yazılım Geliştirme Müdürü Ali Dinçer ve E-ticaret Direktörü Necmi Kahraman, Medyasoft Genel Müdürü İhsan Taşer ve Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Metin ile WittyCommerce ortakları Aytek Ekici, Bülent Partal ve Cengiz Can ile 2 Şubat 2015 tarihinde imzalandı.

100’ün üzerinde uzman danışmanıyla müşterilerine 1999’dan beri katma değerli teknoloji çözümleri sunan Medyasoft ile e-ticaret alanında uzmanlaşmış, uzun yıllar yurt içi ve yurt dışı e-ticaret projelerini gerçekleştirmiş olan WittyCommerce, 6 ayda tamamlanması hedeflenen proje kapsamında SAP Hybris Accelerator ürününü tüm dış sistem entegrasyonları ile birlikte hayata geçirmiş olacaklar.

Projenin tamamlanması ile birlikte ebebek.com, günümüzde ticaretin alternatif kanal stratejilerine uygun olarak, tüm satış kanallarında üstün kullanıcı ve müşteri deneyimi sunacak, performans ve trafik yönetiminde uluslararası standartlarda lider bir e-ticaret altyapısına kavuşacak.

SAP Gold Partner’ı olan Medyasoft; kurumların dijital dönüşümünde güvenilir iş ortağı olarak Türkiye’de çok başarılı projelere imza atmıştır. Dijital ajans hizmetlerinden müşteri deneyimi yönetimine ve CRM uygulamalarına, kurumsal yönetim sistemlerinden eğitime ve dış kaynak hizmetlerine kadar yüzlerce kurumsal müşteriye uçtan uca katma değerli çözümler sunmaktadır. Medyasoft'un müşterileri arasında THY, Ülker, Godiva, ING Bank, Novartis, Turkcell gibi global şirketler de bulunmaktadır.

WittyCommerce, e-ticaret alanında uzmanlaşmış, uzun yıllar yurt içi ve uluslararası e-ticaret projeleri kurmuş, yönetmiş ve geliştirmiş ekiplerden oluşan e-ticaret danışmanlık şirketidir. İş operasyonları, strateji, pazarlama ve yazılım geliştirme gibi e-ticaretin çeşitli alanlarında hizmet vermektedir. Ayrıca e-ticaret ekosistemini destekleyen “Site içi Arama” ve “Öneri Motoru” yazılımları; “Dönüşüm” ve “İçerik Yönetim” sistemleri konularında projeler geliştirmekte ve danışmanlıklar vermektedir.