Medyasoft, web projelerinde eğilimleri belirlemeye devam ediyor

Geliştirdiği web projeleriyle kurumları dijital dünyaya hazırlayan Medyasoft, 13 yıldır internet dünyasının en iyilerinin seçildiği “Altın Örümcek Web Ödülleri” yarışmasında Türk Hava Yolları, ING Bank, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Konyalı Saat, Yeşilay ve Cookshop için hazırladığı 7 projeyle 10 dalda finalist oldu.

Kurumları iş teknolojileri konusunda dijital geleceğe hazırlayan Medyasoft, web projelerinde eğilimleri belirlemeye devam ediyor. 13 yıldır internet dünyasının en iyilerinin seçildiği Altın Örümcek Web Ödülleri Yarışması’nda bir kez daha internet dünyasının en iyileri arasında yerini alan Medyasoft, bilgi teknolojileri donanım-yazılım, e-ticaret, internet bankacılığı, kamu, kurumsal, perakendecilik-mağazacılık, reklam-interaktif, sosyal sorumluluk, turizm-seyahat, yiyecek-içecek alanlarında geliştirdiği web projeleriyle finale kaldı.

Türk Hava Yolları (THY), ING Bank, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, Konyalı Saat, Yeşilay ve Cookshop için hazırladığı 7 dijital projeyle 13. Altın Örümcek Web Ödülleri yarışmasında 10 dalda finalist olan Medyasoft, 40 kategoride binlerce başvurunun gerçekleştiği Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonunda sektördeki başarısını perçinlemeyi hedefliyor.

Kişi ve kurumları yazılım, donanım, katma değerli hizmetlerin yanı sıra yaklaşık 15 yıldır dijital çözümlerle yeni iş dünyasına hazırladıklarını belirten Medyasoft Dijital Çözümler Müdürü Volkan Taner, elde edilen başarıyla ilgili olarak şunları dile getirdi:

“İnternet dünyasının en iyileri arasında farklı kategorilerde yerimizi almaktan ve finale kalmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin yanı sıra IMA gibi uluslararası platformlarda elde ettiğimiz başarılara önümüzdeki yıllarda da yenilerini eklemeyi hedefliyoruz. Seçkin isimlerin yer aldığı 13. Altın Örümcek Web Ödülü jüri üyelerine, halk oylamasına katılarak bizim için değerli olan ödüllerde destek olacak herkese teşekkür ederiz.”