Medyasoft, yönetim kurulunu güçlendirme kararı aldı.

Kurumların dijital dönüşümünde güvenilir iş ortağı olma bilinci ve sorumluluğuyla Türkiye’de çok başarılı projelere imza atan Medyasoft, yönetim kurulunu güçlendirme kararı aldı.

Kurumların dijital dönüşümünde güvenilir iş ortağı olma bilinci ve sorumluluğuyla Türkiye’de çok başarılı projelere imza atan Medyasoft, yönetim kurulunu güçlendirme kararı aldı.

Dijital ajans hizmetlerinden müşteri deneyimi yönetimine kurumsal yönetim sistemlerinden eğitime ve dış kaynak hizmetlerine, kadar yüzlerce kurumsal müşteriye uçtan uca katma değerli çözümler sunan Medyasoft’a Atilla Kurama Finansman ve Risk Yönetiminden Sorumlu Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı.

Atilla Kurama, aynı zamanda BRK Yatırım’ın Başkanlığını da yürütmektedir. Daha önceleri Yıldız Holding Yönetim Kurulu Üyeliği, Holding Mali İşler Başkanlığı ve Gözde Yatırım CEO’luğu görevlerini yürüten Kurama, başta Godiva olmak üzere Kümaş, Makine Tarım gibi önemli holdinglerin satın almalarında kritik rol üstlenmiş ve Godiva’nın Yönetim Kurulu Üyeliği üstlenmiştir.

2001’de Ülker Grubu’na katılmadan önce National Commercial Bank of Saudi Arabia, Swiss Bank Corp ve UBS Warburg in London gibi önemli kuruluşlarda çalışan Kurama, Boğaziçi Üniversitesi mezunudur ve İngiltere Cardiff Business School’da yüksek lisans yapmıştır.

Medyasoft İş Çözümleri Direktörü Barış Sezer, Strateji ve İnnovasyondan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilişim Yüksek Lisans mezunu olan Barış Sezer, profesyonel kariyerine 1997 yılında Elan Bilişim Sistemleri'nde FI Danışmanı olarak başlamış, sonrasında BSP Danışmanlık, Innova ve Aksigorta'da Proje yöneticisi olarak devam etmiştir. Sonrasında Türk Hava Yolları'nda ERP Program Müdürü olarak çalışan Sezer, geçtiğimiz yıl itibariyle Medyasoft’a İş Çözümleri Direktörü olarak atanmıştı.

15 yıldan fazla Bilişim Teknolojileri deneyimi olan Barış Sezer, Hero Gıda, İstanbul Şehir Üniversitesi ve Yıldız Holding İyileştirme Projeleri başta olmak üzere birçok projenin yöneticiliğini gerçekleştirmiştir.

Medyasoft Ar-Ge Müdürü Ali Halaç,  Yönetim Kurulu Genel Sekreteri olarak atanmıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi mezunu olan Halaç, 2002 yılından bu yana Medyasoft ’ta çalışmaktadır. Medyasoft’ta destek, yazılım ve ar-ge projeleri yönetimi, strateji geliştirme alanlarında görev almıştır. Halaç, 94 yılından itibaren çok sayıda BT dergisinin ve yayınevininin yönetiminde yer alarak sektörün gelişimine katkıda bulunmuştur; çeşitli yayınlarda yüzün üzerinde yayınlanmış makaleye sahiptir.