Sedaş e-Defter İçin ePlatform’u Seçti

Türkiye’nin en önemli elektrik dağıtım şirketlerinden biri olan ve Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerinde hizmet veren SEDAŞ, e-Defter projesi için Medyasoft ePlatform e-Defter ürününü tercih etti.

SAP ERP sistemi için özel olarak geliştirilen “SAP e-Defter Hızlı Entegrasyon Çözümü” kullanılarak gerçekleştirilen entegrasyonda Medyasoft ePlatform e-Defter süreci ile tam uyumluluk sağlanmıştır. “SAP e-Defter Hızlı Entegrasyon Çözümü”, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayınlanan güncellemelere bağlı olarak kolayca uyarlanabilen yüksek performanslı, kullanıcı dostu ve kolay kullanılabilir bir entegrasyon aracıdır.

Bu hizmet kapsamında SEDAŞ, Medyasoft ePlatform tarafından sunulan ve detaylarına ePlatform resmi web sitesinden de ulaşabileceğiniz Merkezi Destek Sistemi, Kurulum ve Güncelleme Sihirbazı, İş Yükü Dengeleme Altyapısı, Gelişmiş Görev Yöneticisi, Gelişmiş Yetkilendirme Aracı, Kullanıcı Bilgilendirme Sistemi, Gerçek Zamanlı Gösterim gibi gelişmiş ve yenilikçi özelliklerin yanında tüm mobil cihazlarla uyumlu bir tasarım altyapısına da kavuşmuştur.

Daha fazla bilgi için ePlatform resmi web sitesi: eplatform.com.tr