Toros Tarım, çiftçilere yeni kullanıcı deneyimi yaşatmak üzere Medyasoft ile anlaştı

Toros Tarım Türkiye'de çiftçilerin faaliyetlerini doğru yürütülmesi ve bu alanda profesyoneller tarafından hazırlanmış tüm bilgilere erişebilmesi için web sitesini yenileme kararı almış ve Medyasoft ile işbirliği yapmıştır.

Faaliyetlerini Toros Tarım adı altında sürdüren Tarımsal Sanayi Grubu, Tekfen Holding’in dört ana iş kolundan birini oluşturmakta ve Tekfen’in en büyük ikinci operasyonunu temsil etmektedir. 2014 yılında 1.626 milyon TL ciro gerçekleştiren Tarımsal Sanayi Grubu, Tekfen Holding’in yıllık toplam cirosu içinde %36’lık bir paya sahiptir. Türkiye’nin en büyük 60 sanayi kuruluşu arasında yer alan Toros Tarım, sergilediği ticari başarının yanı sıra çiftçi dostu uygulamaları, kalite anlayışı, işletme standartları ve öncü uygulamaları itibariyle de sektörde saygın bir konuma sahiptir.

Toros Tarım’ın doğrudan tarımla ilgili olmayan terminal işletmeciliği, torba üretimi, kimyasal gübre, akaryakıt dağıtımı, serbest bölge işletmeciliği ve enerji üretimi gibi diğer faaliyetleri ise grubun tamamlayıcı nitelikteki iş alanlarını oluşturmaktadır.

Toros Tarım Türkiye'de çiftçilerin faaliyetlerini doğru yürütebilmesini ve bu alanda profesyoneller tarafından hazırlanmış tüm bilgilere erişebilmesi hedeflemektedir. Sahip olduğu misyonunu çiftçilere doğru aktarabilmek ve faaliyetlerini tanıtmak amacı ile web sitesini yenileme kararı almış ve Medyasoft ile işbirliği yapmıştır.

Medyasoft toros.com.tr web sitesinin tasarımını güncel trendler doğrultusunda, mobil uyumlu olarak yeniden tasarlayarak, sitenin alt yapısında Unigate ismini verdiği TUBİTAK'dan destek alarak geliştirdiği ve daha önce aralarında Türk Hava Yolları, ING Bank, Novartis, Cookshop gibi  büyük firmaların da bulunduğu, 100'den fazla web sitesi ve mobil uygulama alt yapısında kullandığı ürününü kullanacak, site yönetimini kolaylaştıracaktır.

Bu sitenin yanı sıra, Medyasoft, Toros Tarım’ın Terminalcilik faaliyetleri için mobil uyumlu bir site daha tasarlayacak. sistemin çapraz yönetme gücü ile iki sitenin de aynı yönetim panelinden  yönetilmesini sağlayacaktır. Her iki web sitesi ile hedeflenen kullanıcı deneyimini değiştirmek ve kullanıcı deneyimine interaktif bir boyut katmaktır. 

Unigate ile ilgili detaylı bilgi için,  unigate.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.