ulker.com.tr Web Sitesini Yeniledik


10 yılı aşkın süredir Medyasoft tarafından altyapısı hazırlanan, tasarım ve geliştirimleri ile içerik güncelleme hizmeti verdiğimiz ulker.com.tr web sitesini yeniledik.

10 yılı aşkın süredir Medyasoft tarafından altyapısı hazırlanan, tasarım ve geliştirimleri ile içerik güncelleme hizmeti verdiğimiz ulker.com.tr web sitesini yeniledik.
 
Üye veritabanı ve iletişim formları merkezi bir altyapı üzerinde çalışan Ülker Grubu web sitelerine, her gün binlerce ziyaretçi giriş yapıyor, Ülker markaları ve grup şirketleri hakkında daha fazla bilgiye ulaşıyor, yarışma ve kampanyalara katılıyor.

10 yılı aşkın süredir Ülker Kurumsal web sitesi projesini devam ettirmekte olan Medyasoft, aynı zamanda Ülker Merkezi Üyelik Sistemi ve Ülker Merkezi İletişim Sistemi’nin  yönetim, geliştirim ve denetimini de yapıyor.
 
Türkçe ve İngilizce dillerinde yayınlanan www.ulker.com.tr üzerinden kullanıcılar, Medyasoft Dijital Çözümler ekibi tarafından geliştirilen  “Bende Bi’ Şeyler Var” modülü ile marka, reklam ve ürün önerileri ile ilgili yeni fikirlerini paylaşabiliyor.
 
Onlarca marka, yüzlerce ürün ve reklam sayfası ile kullanıcıların ilgi odağı durumunda olan web sitesinde reklam filmlerine  gelen yorumların moderasyonu da Medyasoft Dijital Çözümler editörleri tarafından yapılıyor.
 
Medyasoft Dijital Çözümler departmanı ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için info@medyasoft.com.tr'ye e-mail ile ulaşabilir veya sağ sütunda göreceğiniz iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Ayrıca Medyasoft’a Ülker Web Sitesi’nin tasarımı, geliştirilmesi ve uygulanmasında gösterdiği mükemmeliyetten ötürü Sınıfının En İyisi (Best In Class) ödülü de verildi. Detay için tıklayınız.