Ülker Golf, dijital dönüşümünü Unigate ile tamamlayacak.

Medyasoft tarafından yapılacak yeni web sitesiyle Ülker Golf’ü daha genç bir görünüme ve daha dinamik bir altyapıya kavuşturmayı hedefliyor. Çok yakında Ülker Golf de Unigate’in avantajlarıyla tanışacak.

Ülker Golf, 2003 yılında Bursa fabrikasıyla dondurma pazarına girdi ve Türkiye’nin en büyük yerli dondurma üreticilerinden biri oldu. Üretime ilk başladığı yıllarda 10 milyon litre olan üretim kapasitesi, aradan geçen on bir yıl içerisinde 160 milyon litreye ulaştı.

2013 yılı itibariyle Türkiye’deki dondurma tutkunları her gün yaklaşık 3 milyon adet Ülker Golf tüketiyor. Ülker Golf, zengin dondurma seçenekleriyle her geçen gün daha çok tercih ediliyor.

Ülker Golf ulkergolf.com.tr web sitesinin tasarımının yenilenmesi ve alt yapısının değiştirilmesi için sektörün lideri Medyasoft ile iş birliği yaptı. Medyasoft tarafından geliştirilen Unigate altyapısıyla tamamlanacak olan sitenin yeni yüzüyle markanın daha dinamik bir altyapıya kavuşması hedefleniyor.

Ülker Golf de Türk Hava Yolları, ING Bank, Novartis, Cookshop gibi  büyük firmaların da bulunduğu, 100'den fazla web sitesi ve mobil uygulamada kullanılan Unigate’in avantajlarıyla tanışmaya hazırlanıyor.

Proje Yöneticisi Meltem Yıldırım, Medyasoft tarafından yapılacak yeni web sitesiyle Ülker Golf’ü daha genç bir görünüme ve daha dinamik bir altyapıya kavuşturmayı hedefliyoruz.  Ülker Golf yeni web sitesi üzerinden ürünleri ile yapılacak tatlı tariflerini video ve fotoğraf galerileri ile beraber son kullanıcıya sunacak olmanın heyecanını yaşıyor. Çok kanallı, yeni nesil geliştirme platformu Unigate ile Ülker Golf de dijital dönüşümünü tamamlayacak dedi.