Üstün Başarı Ödülü Kerevitaş'ın!

Yazılım, tasarım, kodlama ve içerik çalışmaları Medyasoft Dijital Çözümler ekibi tarafından yapılan Kerevitaş web sitesi (www.kerevitas.com.tr), İnteraktif Medya Ödülleri (IMA) ‘’Food/Beverage'' kategorisinde ''Üstün Başarı - Outstanding Achievement'' ödülünü kazandı.

2015 Ocak ayında yenilenen web sitesinde içerik yönetimi ve altyapı olarak Medyasoft Dijital Çözümler ekibinin geliştirdiği Unigate (www.unigate.com.tr) ürünü kullanıldı. Yeni site, iyi tasarlanmış bilgi mimarisi ve responsive web tasarım altyapısı ile yalnızca bilgisayar değil, tablet ve telefon gibi internete bağlı tüm mobil cihazlarda ziyaretçilerine aynı deneyimi sunuyor.

Dijital dünyanın uluslararası platformda en prestijli ödüllerinden biri olan İnteraktif Medya Ödülleri’nde (IMA) web siteleri; tasarım, içerik, pratiklik, fonksiyonellik, kullanıcı dostu olma gibi kriterler açısından değerlendiriliyor.

Interaktif Media Awards, web sitesi tasarımı ve geliştirilmesi konusundaki en yüksek mükemmeliyet standartlarını belirler ve başarılı çalışmaları seçerek ödüllendiriyor. Önde gelen web tasarımcıları, geliştiricileri, programcıları, reklamcıları ve web ile alakalı profesyonellerden oluşan, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Interactive Media Awards, Internet’teki mükemmeliyet standartlarını yükseltmeyi hedefliyor.

Kerevitaş web sitesi, aşağıdaki şekilde değerlendirilerek, bu ödülü almaya hak kazandı.

Design: 93
Content: 96
Feature Functionality: 100
Usability: 94
Standards Compliance: 92
------------------------------------------------------
Total: 475

Ödüle ait sertifikayı http://www.interactivemediaawards.com/winners/certificate.asp?param=300943&cat=1 adresinde görebilirsiniz.

 Kendi geliştirdiği Unigate ürünü  ile çok başarılı projelere imza atan Medyasoft, ülkemizde ve uluslararası platformada pek çok ödül almıştır.