Kariyer

Çalışma Hayatı

Kendini keşfetmek, yeteneklerini yetkinliklerle zenginleştirmek mi istiyorsun?

Bize katıl ve geleceği beraber inşa edelim.

İş uygulamaları, estetik ve teknolojinin birarada bulunduğu Medyasoft’un yenilikçi ve inovasyon kültürü ile yoğrulmuş dijital dünyasında, iş yapma ve iletişim biçimlerimizi dönüştürelim. İşimize tutku ile sarılıp sürekli öğrenelim, öğrendiklerimizi uygulayarak kendimizde, çevremizde ve dünyada fark yaratalım.

Biz Medyasoft olarak, işimizi geliştiren fikirlerin ve ilhamların ortaya çıkmasının ancak iç girişimci ruhu destekleyecek, her türlü fikrin söylenebileceği kurumsal kültürlerde yeşereceğine inanırız. Müşterilerimizi memnun ederek kazanmak ve kazandıklarımızı paylaşmak, yaşam standartlarımızı adaletin terazisine uygun olarak iyileştirmek ana ilkemizdir. Kaliteli bir yaşam, huzurlu bir ortam ve insan merkezli bir iletişimin iş kalitesinin en büyük güvencesi olduğuna inanırız.

calisma-hayati

İşe Alım

Bir ileri teknoloji şirketi olarak bizim en büyük gücümüz insandır. Bu nedenle, doğru insanların çalışmak için Medyasoft’u seçmelerini önemseriz. Birlikte çalışmayı seçerken, mevcut yetkinlikler kadar potansiyeller ve gelişim imkanları üzerinde dururuz.

ise-alim

Eğitim

Öğrenen bir organizasyon olarak; sınıf eğitimlerin yanısıra, etkileşimli öğrenme metodolojilerimiz ve usta-çırak ilişkisi içinde iş başı eğitimlerle kurumsal bilgi birikimimizi yaygınlaştımayı esas alırız.

Eğitim programlarımızı çalışma arkadaşlarımızın potansiyellerine ve hedeflerine göre planlarız ve bu programların iş yaşamlarına olan etkilerini yakından izleriz.

egitim

Performans Yönetimi

Stratejimiz doğrultusunda inşa ettiğimiz organizasyonda, öncelikle; performansların üst düzeye çıkarılması için gerekli tüm koşulları oluştururuz. Bireysel katkıları yakından izler, organizasyonumuzun hedefleri ile uyumlu olması için çalışırız.

Amacımız; çalışma arkadaşlarımızın güçlü yönlerini keşfetmek, birlikte geliştirmek ve hedeflerimiz doğrultusunda doğru kullanılması noktasında koçluk yapmaktır.​

performans-yonetimi

Staj

Hem Medyasoft IT Grubu bünyesinde değerlendirmek üzere, hem de sektör ve ülkemizin kalkınmasına destek olmak adına; üniversiteli yeteneklerin keşfedilmesine, eğitim ve gelişim süreçlerine önem veriyoruz.

Bu amaçla, Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversite kampüslerine ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Öğrenciler ile tanışıyoruz, gelecek ve gelişim planları doğrultusunda onlara mentörlük veriyoruz. 

3. ve 4. sınıfta okuyan, ilgili, meraklı, yetenekli gençleri,  ders yoğunluklarına göre planlanan staj programları ile uzun ve kısa dönem staj sürecimize dahil ediyor, staj süresince kendilerine özel hazırlanmış programlarını takip ediyor, staj bitimi ve mezuniyet sonrasında programı başarı ile tamamlamış olanları istihdam için değerlendiriyoruz. 

Siz de Medyasoft’ta staj yapmak için, staj yapmak istediğiniz departmanı, kullandığınız/ilgilendiğiniz teknoloji alanını ve üzerinde çalıştığınız projeleri belirten bir ön yazı ve teknolojik sosyal platformlardaki hesaplarınızın linkleri ile özgeçmişinizi ik@medyasoft.com.tr adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

staj