Euro Gıda SAP S/4HANA ile Uçtan Uca Dijitalleşti

  • 3.000 kontratlı çiftçiyle çalışan, 35.000 ton hammadde kapasitesi ile üretim yapıp 34 ülkeye ihracat yapan Euro Gıda, Renova Consulting ve KoçSistem işbirliği ile SAP S/4HANA Akıllı İşletme projesini başarıyla hayata geçirdi.
/documents/banner/eurogida.jpg

Euro Gıda Hakkında

Euro Gıda, tarımsal gıda ürünlerini en kısa zamanda ve yenilikçi yaklaşımlarla işleyerek, sağlıklı ambalajlarda dünyadaki farklı damak zevklerinde sunan, sektöründe yıllık 100 milyon kavanoz üretim kapasitesi ve 44 bin metrekare kapalı alanla Türkiye’nin en büyüğü, Avrupa’nın 10. büyük şirketidir.

Proje Hakkında

Birçok inovatif çözümün hayata uygulandığı projede, sektörün en önemli ihtiyaçlarından olan zirai satın alma modülü ile araç, rota, bölge, müstahsil, toplama, sözleşme, vergi, bütçe, irsaliye, kesinti, kantar, tedarikçi yönetimi, avans ve teşvik ödemeleri, ar-ge, nakit akış, hammadde yönetimi süreçlerinin yönetimiyle dijital dönüşümde global bir örnek proje gerçekleştirildi.

Renova Consulting tarafından gıda sektörüne ve Türkiye pazarı şartlarına uygun olarak geliştirilen, SAP tarafından akredite edilip Partner Qualified Packaged Solution sertifikası alan ilk ve tek yerli S/4HANA paket çözümü olan Delicious ürününün kullanıldığı proje, kısa sürede başarıyla tamamlandı.

Uygulanan SAP ERP Çözümleri

Üretim planlama, ileri depo yönetimi, zirai satın alma ve müstahsil yönetimi, malzeme yönetimi, satış ve dağıtım, kalite yönetimi, bakım onarım, mali muhasebe, maliyet muhasebesi, bütçe yönetimi, proje yönetimi, raporlama ve entegrasyonlarla uçtan uca başarılı bir proje gerçekleştirildi.

Proje Kazanımları

Grup Şirketlerimiz

TELEFON
0216 977 70 70