Robotik Süreç Otomasyonu (RPA)

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA)

Renova Consulting olarak, Robotic Process Automation (RPA:Robotik Süreç Otomasyonu) ve Artificial Intelligence (AI:Yapay Zeka) konusunda dünyanın lider yazılım şirketi olan UiPath’in, Türkiye’deki iş ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Robotik Süreç Otomasyonu (Robotic Süreç Otomasyonu – RPA) Nedir?

Robotik Süreç Otomasyonu (Robotic Process Automatin – RPA) ve Yapay Zeka (Artificial Intelligence – AI), daha önce insanlar için gerekli olan yüksek hacimli ve tekrarlanabilir görevleri ele alan, teknolojiyi hızlı ve verimli kullanmayı mümkün kılan makine öğrenme süreçleridir.

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) Faydaları;

  • Dijital dönüş yolculuğunuzda teknolojiyi en iyi şekilde kullanmak
  • İş sürekliliğinin sağlanması ve verimlilik artışı
  • Personelin katma değerli işlere odaklanması
  • Manuel ve tekrarlayan işler için maliyet tasarrufu yaratmak
  • Sıfır hata ile işlem maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar.

Bugün dünyanın en yaygın kullanılan RPA (Robotic Process Automation) platformu haline gelen UiPath, en iyi teknolojileri kullanarak mükemmel ürün inovasyonu perspektifiyle global süreçlerinin yanı sıra Türkiye pazarında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Günümüzün oldukça rekabetçi ortamında, kuruluşlar, operasyonel süreçlerini geliştirmelerine, verimliliklerini artırmalarına ve müşterilere daha fazla değer sunmalarına yardımcı olacak çözümler aramaktadır.

UiPath & Renova Consulting iş ortaklığımız ile, şirketlerin rutin işlerini en uygun hızda ve maliyette yapabilmelerini sağlayan, yazılım robotları tarafından iş süreçlerinin risksiz yürütüldüğü, şirket çalışanlarının daha stratejik ve yaratıcı girişimlere odaklanmasını hedeflemekteyiz.

Grup Şirketlerimiz