Medyasoft Lisans

Adobe Lisanslama

ADOBE GOLD PARTNER

ADOBE GOLD PARTNER

1999 yılında bilişim sektöründe hizmet vermeye başlayan Medyasoft, Adobe ürünleri konusunda ürün tedariği sağlayan, danışmanlık ve eğitim hizmetini aynı anda verebilen tek “Gold Partner” unvanına sahip bir konumdadır.

Medyasoft olarak Gold Adobe Lisanslaması konusunda her türlü desteği verebilecek yetkinlikteki danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz ile sizlere sağlayacağımız fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

CREATİVE CLOUD NEDİR?

Adobe® Creative Cloud™, çevrimiçi hizmetlere ve piyasaya sunulan diğer uygulamalara erişmenizi sağlayarak hayal edebileceğiniz her şeyi gerçeğe dönüştürmenize olanak veren dijital bir merkezdir.

Adobe ile Dünya’nın en iyi yaratıcı uygulamalarının hepsi doğrudan masaüstünüzde.

Creative Cloud'un 2014 sürümü; Adobe’nin tüm ürünlerinin de dahil olduğu en sevdiğiniz masaüstü uygulamalarının yeni sürümlerinin yanı sıra yüzlerce yeni özellik ve performans iyileştirmesini kapsıyor.

En son yenilikleri ve modern standartları kullanarak en iyi çalışmalarınızı daha verimli şekilde yaratın.

Adobe Creative Cloud vizyonu, daha önceden zorlayıcı, birbirinden farklı iş akışlarının kullanımı kolay ve doğal tek bir deneyime dönüştürmek ve fikirlerinizi özgürce ortaya koyarak her türlü masaüstü bilgisayarda, tabletlerde veya el aygıtlarında sunmanızı sağlıyor.

Dünya genelinde yaratıcı yeteneklerin yer aldığı enerjik bir topluluğa hizmet vermek adına endüstriyi tanımlayan araçlar ve tekniklere anlık ve sürekli erişim olanağı sunan Creative Cloud, size yaratma özgürlüğü kazandırıyor.

NEDEN CREATİVE CLOUD?

 • Herhangi bir CS6, Adobe Muse, Lightroom, Egde araçları ve hizmetleri dahil Adobe ürünlerini indirmek ve kullanmak,
 • Daima güncellenen yazılımlardan faydalanmak,
 • Piyasaya çıktığı andan itibaren yeni Adobe araçları ve özelliklerine anında erişim sağlamak
 • İş arkadaşlarınızla birlikte çalışmak,
 • Geliştirme ve yeniliklerden eş zamanlı olarak yararlanmak,
 • Creative Cloud ağı sayesinde çalışma grupları içinde içerikleri kolayca ve güvenli olarak paylaşmak,
 • Ekip olarak çalışma ve paylaşma özellikleriyle daha etkin ve etkili sonuçlar elde etmek,
 • Daha kolay bütçe yönetimi sağlamak,
 • Kolay lisans yönetimi ve takibi yürütmek,
 • Yazılım satın alımlarını işletme maliyeti olarak görmek ve daha bir sürü avantajdan yararlanmak için Creative Cloud seçilmelidir.

LİSANSLAMA MODELLERİ NELERDİR?

Ticari Lisanslama Modelleri: Lisans yönetimini kolaylaştırarak, harcamaların kaydını tutmanıza imkân tanır. Her tür ölçekte işletme/ticari kurum müşterileri için avantajlı seçenekler sunar.

 • Ekipler için Creative Cloud Ürün Paketi (CCT)
 • Ekipler için Creative Cloud Tek Ürün
 • Kalıcı Lisanslama Modelli Ürünler

Akademik Lisanslama Modelleri: Akademik unvana sahip tüm kuruluşlara, eğitimcilere ve öğrencilere büyük indirimler sunar.

Kamu Lisanslaması Modelleri: Kamu alanında hizmet veren tüm kuruluşların bütçesine, büyüklüğüne ve satın alma tercihlerine göre en uygun toplu lisanslama programlarını sunar.

Tüm Lisanslama Modelleri için
Santral: 0 216 977 70 70
Direkt: 0 530 643 57 75
e-posta: info@medyasoft.com.tr

Creative Cloud Teknik Özellikleri

Kullanılan diller

Creative Cloud™ üyeliği kapsamında, www.creativecloud.com adresinden erişilebilen ve çalışmalar oluşturup inceleyebileceğiniz, paylaşabileceğiniz ve yayınlayabileceğiniz bir merkez olarak hizmet veren Creative Cloud web sitesine erişim sunulmaktadır. Bu web sitesinden, tüm CC masaüstü uygulamalarına ve diğer uygulamalar ile hizmetlere ulaşabilir, uygulamaları yerel bilgisayarınıza indirerek yükleyebilirsiniz.

CC uygulamaları

Bir Creative Cloud üyesi olduğunuzda CC uygulamalarını ürünlerin sunulduğu her dilde indirip yükleyebilirsiniz. Creative Cloud, tüm bileşenlerin aynı dilde sunulduğu klasik yazılımdan farklı olarak her ürün için birden fazla dil seçmenize olanak tanır. Bu şekilde, gereksinimlerinize göre her bir ürünün farklı dil sürümlerine sahip olabilirsiniz. Daha fazla bilgi. CC ürünlerinin tam dil listesi için sistem gereksinimleri bölümündeki ürün bağlantılarına bakın.

Sistem gereksinimleri

Creative Cloud web sitesi, Chrome, Safari, Firefox ve Internet Explorer tarayıcılarının en son sürümlerinde en iyi şekilde çalışacak biçimde tasarlanmıştır. Site daha eski tarayıcı sürümlerinde düşük performans sergileyebilir ve belirli özelliklerin kullanılmasında sorun yaşanabilir. Internet Explorer 8 ve önceki sürümleri desteklenmemektedir.

Creative Cloud üyeliği kapsamında, tüm yaratıcı masaüstü uygulamalarına ve diğer uygulamalar ile çevrimiçi hizmetlere ulaşabilir, uygulamaları yerel bilgisayarınıza indirerek yükleyebilirsiniz. Üyeliğiniz kapsamında sunulan masaüstü uygulamalarının Mac OS ve Windows® sürümleri bulunmaktadır.

Masaüstü uygulamaları

Her bir ürüne ait tam sistem gereklilikleri listesi için teknik özellikler sayfalarına bakın.

Adobe Acrobat® XI Pro
Adobe After Effects® CC
Adobe Audition® CC
Adobe Digital Publishing Suite, Single Edition
Adobe Dreamweaver® CC
Adobe Edge Animate
Adobe Edge Code tanıtım sürümü
Adobe Edge Inspect
Adobe Edge Reflow tanıtım sürümü
Adobe Edge Web Fonts
Adobe Extension Manager
ExtendScript Toolkit
Adobe Fireworks® CS6
Adobe Flash® Builder® 4.7 Premium Edition
Adobe Flash Professional CC
Adobe Illustrator® CC
Adobe InDesign® CC
Adobe Muse CC
Adobe Photoshop CC
Adobe Photoshop Lightroom 5
Adobe Prelude® CC
Adobe Premiere® Pro CC
Adobe Scout
Adobe SpeedGrade® CC

Adobe Touch Uygulamaları

Adobe Touch Uygulamaları ayrı satılır. Uygulamaların sistem gerekliliklerine şuradan ulaşabilirsiniz:

Adobe Ideas
Adobe Photoshop Touch

Creative Cloud masaüstü uygulaması

 • Microsoft® Windows 7, 8 veya 8.1
 • Mac OS X v10.7, 10.8 veya v10.9
 • Internet bağlantısı gerekir

ADOBE CONNECT ÇÖZÜMÜ

Adobe Connect, yerden ve cihazdan bağımsız olarak sanal toplantılar, eğitimler, telekonferanslar, webinarlar ve seminerler gerçekleştirmenizi sağlayan dünyada en çok kullanılan uygulamadır.

Tüm mobil cihazlardan da erişim imkanı ile dünya üzerinde en çok tercih edilen sanal sınıf uygulaması olarak bilinen  birçok kurumun tercih ettiği bir platformdur..

Tüm cihazlardan özgürce bağlantı imkanı

ADOBE CONNECT SUNDUĞU ÇÖZÜMLER  

 • Adobe Connect Meeting
 • Adobe Connect ile  Eğitim ve Seminerler
 • Adobe Connect Sesli ve Video Konferans (Connect Events
 • İçerik Yönetme
 • Adobe Connect'i Yönetme

ADOBE CONNECT MEETİNG

Artık kullanıcıları sıkıcı Web konferanslarında uyutmayın. Adobe Connect Pro 9 yazılımı, zengin medya içeriği ve etkileşimli bir ortamla (insanların şahsen katıldıkları toplantılardaki en iyi özelliklerinden biri) katılımcıların ilgisini çekmenizde size yardımcı olur.

Bir Web tarayıcı ve her yerde bulunan Adobe Flash Player yazılımını kullanarak ekranınızı katılımcılarla paylaşabilir, bir beyaz tahta üzerinde beyin fırtınaları ve ayrıca video konferanslar gerçekleştirebilirsiniz. Kullanılan şık arabirim her zaman erişilebilir durumdadır, böylece dünyanın farklı yerlerindeki meslektaşlar tek bir tıklamayla (herhangi bir zaman planı, kayıt ya da plug-in indirme işlemine gerekmeden) anında bu arabirime geçebilir. Seyahatlerle vakit ve para harcamadan etkin bir iletişim sağlayın.

ADOBE CONNECT İLE EĞİTİM VE SEMİNER

Teknoloji, e-Öğrenim'i yavaş ve sıkıcı bir zorunluluk değil, zengin ve etkileşimli bir deneyim haline getirmek zorundadır. Bu yüzden Adobe Connect Pro yazılımı, katılımcıların sanal sınıflarda ve katılımcı kontrollü kurslarda öğrettiğiniz konuları öğrenmesinde ve bunları unutmamasında (ve öğrenirken keyif almasında) yardımcı olmak için etkileyici bir arabirim ve etkileşimli araçlar sunmaktadır. Şablonlarla ve bir içerik kütüphanesiyle çabucak etkili kurslar tasarlayabilir, öğrencilerin katılım durumunu kontrol edebilir ve öğrencilerin gelişimini takip edebilirsiniz; böylece sanal sınıf ortamında etkin bir şekilde eğitim verebilir ve bu konuyla ilgili tüm hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Hızlı eğitim çözümü

İhtiyaç duyulan yerlerde, ihtiyaç duyulan zamanlarda eğitim sunun. Adobe Connect Pro yazılımı, kullanıcıların her yerde bulunan Adobe Flash Player  yazılımının yüklü olduğu bir Web tarayıcı aracılığıyla anında erişebileceği ilgi çekici eğitimler sunmanızda size yardımcı olacak etkileşimli araçları kullanımınıza sunar. Adobe Presenter yazılımını kullanarak mevcut PowerPoint içeriklerinden faydalanabileceğiniz kursları hızlı bir şekilde tasarlayın ve Adobe Captivate yazılımıyla etkileşimli simülasyonlar oluşturun. Kayıt, otomatik öğrenci bildirimleri ve özel rapor özelliklerini kullanarak kursları yönetin.

Sanal sınıf çözümü

Sanal sınıflar zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Peki eğitmenlerin sadece statik bir öğrenim deneyimi yaratmalarını sağlayan araçları varsa bu durumda gerçek maliyet ne olur? Adobe Connect Pro yazılımıyla, eğitmenlerin öğrenim deneyimini eğlenceli ve etkileşimli bir hale getirerek öğrencilerin ilgisini çekmelerini ve bu ilgiyi canlı tutmalarını, ayrıca öğrendikleri bilgilerin daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Özelleştirilebilir yerleşim düzenleri ve tekrar kullanılabilen arşivlenmiş içeriklerle hızlı çabucak online sınıflar yaratabilir ve hatta pek çok farklı öğrenme yönteminden faydalanmak üzere öğrenciler için bu deneyimi ses, video ve etkileşimli simülasyonlarla cazip kılabilirsiniz.

Sesli ve Video Konferans

Pazarlama ve Satış Çözümü

Satış sorumlularınız kaç kez tek bir müşteri için daha işi almadan uçağa atlayarak günlerini harcadı? Kaç pazarlama kampanyasından beklediğiniz reaksiyonu alamadınız? Adobe Connect Pro yazılımı ile mevcut ve potansiyel müşterilerinize, mesajlarınızı ileten ve anlaşmaya varmanızda yardımcı olan etkili Web konferansı özelliğiyle ulaşabilirsiniz. Daha verimli çalışabilir, satış potansiyelinizi arttırabilir, satış sürecini kısaltabilir ve satış maliyetlerinizi ciddi ölçüde düşürebilirsiniz; bunlar için tek ihtiyacınız bir Web tarayıcı ile ücretsiz Adobe Flash Player yazılımıdır. Ayrıca pazarlamacılar, potansiyel müşterileri sıkıcı ve statik Web sayfaları yerine güçlü, anlatıma dayalı sunumlarla etkileyerek e-posta ve online reklam kampanyalarının başarısını arttırabilir.

Adobe Connect Events

Diyelim ki Kuzey Amerika'da bir, Avrupa'da iki, Asya'da bir ve Ortadoğuda da başka bir ofisiniz var.

Adobe  Connect Pro yazılımı ile uzak konumlarda bulunan insanları, seyahat etmeyle ya da klasik Web konferanslarıyla ilgili güçlükler olmaksızın bir araya getirmek artık çok daha kolay. İster barındırmalı bir servis, isterse lisanslı bir yazılım olarak dağıtılsın, Adobe Connect Pro şirketinizin tekdüze ve sıkıcı iletişim süreçlerini heyecan verici ve etkileşimli deneyimlere (insanların şahsen katıldığı toplantılardaki en iyi özelliklerden biri) dönüştürmesini sağlar. Ayrıca dağıtılması ve desteklenmesi de kolaydır: Mevcut IT altyapılarıyla entegre olur ve sadece bir Web tarayıcı ile ücretsiz Adobe Flash Player yazılımını gerektirir.

ADOBE CONNECT PRO 9

e-Öğrenim için kullanılan Adobe Connect Pro yazılımıyla şunları yapabilirsiniz:

 • Öğrencilerin ilgisini çeken ve bu ilgiyi koruyan etkili içerikleri çabucak tasarlamak
 • İçeriklerinizi şu iki etkileşimli formatta iletmek: pek çok farklı öğrenme şeklinden faydalanmayı ve öğrenilen bilgilerin kalıcı olmasını sağlayan sanal sınıf ortamları veya katılımcı kontrollü kurslar planlamak
 • Özelleştirilebilir yerleşim düzenleri ve tekrar kullanılabilen arşivlenmiş içeriklerle hazırlık süresini kısaltmak
 • Dinamik sanal sınıf yönetimi araçlarıyla eğitmenlerin etkinliğini arttırmak
 • Sürekli gelişim sağlamak için kursların etkinliğini izlemek

Web konferansı için kullanılan Adobe Connect Pro  yazılımıyla şunları yapabilirsiniz:

 • Herhangi bir plug-in indirmeye gerek kalmadan, sorunsuz online toplantılar aracılığıyla anında iletişim ve işbirliği sağlamak
 • Kullanımı ve erişimi kolay online toplantı odaları sayesinde zaman ve paradan tasarruf etmek ve üretkenliği arttırmak
 • Meslektaşların ve müşterilerin ilgisini zengin multimedya içerikleriyle canlı tutmak
 • Güçlü içerik yönetimi ve raporlama araçlarının yardımıyla online toplantıları ve bileşenleri yönetmek ve kontrol etmek
 • Kişisel toplantı odalarını yerleşim düzenleri ve şablonlarla özel ihtiyaçlara uyacak şekilde özelleştirmek

Adobe Connect Pro'yu satın almanız için en önemli sebepler

 • Etkili e-Öğrenim ve Web konferansı deneyimleri yaratmak - Adobe Connect Pro yazılımı, online eğitim ve etkileşimli Web toplantıları aracılığıyla "neredeyse şahsen katılınan" bir deneyim yaratmanızı sağlar. Kullanımı kolay ses, Voice over IP (VoIP), çok kullanıcılı video ve etkileşimli araçlar katılımcıların ilgisini korumayı kolaylaştırır. Düzenlenebilir ve offline kayıtlar, öğrencilerin ve toplantıya katılanların ilgili içerikleri istedikleri zaman gözden geçirmelerini ve böylece öğrendiklerini hatırlamalarını sağlar.
 • Sorunsuz erişim sağlamak - Acrobat Connect Pro, kullanımı ve erişimi kolay bir üründür. Adobe Connect Pro, dünyadaki mevcut Web tarayıcıların % 98'inde kurulu durumda olan Adobe Flash Player yazılımındaki teknolojiden faydalanarak çalışır; böylece kullanıcılarınız zengin medya içerikli e-Öğrenim uygulamalarına ve Web toplantılarına yazılım indirme sorunu olmaksızın erişebilir.
 • Seyahat için harcanan zaman ve masraflardan tasarruf etmek - Adobe Connect Pro; sesli konferans, VoIP ve çok kullanıcılı video özellikleriyle etkileşimli sorun çözme, belirli amaçlara yönelik tartışmalar, planlanmış online eğitimler ve toplantılar aracılığıyla üretkenliği arttırmaya ve seyahat için harcanan zamanın ve masrafların azaltılmasına yardımcı olabilir.
 • İçerikleri her izleyici için özelleştirmek - Adobe Connect Pro, eğitimleri ve toplantıları her izleyici için kolayca özelleştirmeyi sağlayan araçlarla müthiş bir esneklik sunar. Online toplantı ve sanal sınıf şablonları ve yerleşim düzenleri, özel izleyicileriniz için en iyi ortamı kolayca oluşturmanızı sağlar. Ayarlarınız ve içerikleriniz, kolayca tekrar kullanılabilmeleri için her zaman bir oturumdan sonrakine geçmeden önce kaydedilir.
 • Sezgisel bir arabirim kullanmak - Teknik olmayan ticari kullanıcılar da teknik uzmanlar da Adobe Connect Pro'nun kullanımını aynı şekilde kolay ve zevkli bulacaktır. Flash temeli üzerine oluşturulan şık arabirim, herkesin ekranını hızlı bir şekilde paylaşabilmesini ve Web kamerası video görüntüleri ve VoIP aracılığıyla (deneyim sahibi olmak ya da özel bir yazılım kullanmak gerekmeksizin) etkileşime girmesini sağlar.
 • Eğitim ve toplantı bileşenlerini yönetmek - Adobe Connect Pro, zengin online toplantı ve eğitim deneyimlerine ek olarak ayrıca büyük gruplar arasında gerçekleştirilen Web toplantılarını ve eğitimleri yönetmeyi, daha sonra isteğe bağlı olarak görüntülenmek üzere toplantıları kaydetmeyi, bileşenleri arşivlemeyi ve meslektaşlarla paylaşmayı, eğitim ve toplantıların etkinliğiyle ilgili raporlarla çalışmayı ve daha pek çok şeyi mümkün kılan güçlü içerik yönetimi ve raporlama araçları sunar.

adobe-lisanslama

Microsoft Lisanslama

1999 yılında bilişim sektöründe hizmet vermeye başlayan Medyasoft, Microsoft ürünleri konusunda ürün tedariği sağlayan, danışmanlık ve eğitim hizmetini aynı anda verebilen “Gold Partner” unvanına sahip bir konumdadır.

Medyasoft olarak Microsoft Lisanslaması konusunda her türlü desteği verebilecek yetkinlikteki danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz ile sizlere sağlayacağımız fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz

Neden Microsoft Office 365

Microsoft Office 365 ile sunucu, donanım ve yazılım maliyetleri olmadan, şirketinizdeki kullanıcı sayısı kadar ödeme yaparak Microsoft Exchange, Microsoft Lync, Share Point ve Office Web Apps hizmetlerini alabiliyorsunuz.

Bilgisayarınızda kullanacağınız Office yazılımı ile Office 365 kurulum ve entegrasyon hizmetlerinin yanı sıra dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut programıdır.

Microsoft Office 365’in Avantajları Nelerdir?

 • Microsoft tabanlı olarak kullanılan e-posta ve takvime her yerden ulaşabilme,
 • Office dokümanlarını (Word, Excel, PowerPoint vb.) web üzerinden düzenleyebilme,
 • Anlık mesajlaşma, görüntülü ve sesli konferans yapabilme,
 • Dosyaları güvenli bir şekilde bulut ortamında saklayabilme.

Office Proffesional Plus

 • 365 Pro Plus ile dokümanlarınıza her yerden kolayca ulaşabilme,
 • Web’ten, akıllı telefondan, tabletten, PC’den ve Mac’ten erişim ile daha özgür çalışma alanları sunma,
 • Her cihazdan en güncel yazılım, maksimum koruma, doküman gizliliği ve en önemlisi Microsoft güvencesine sahip olma,
 • 50 GB posta kutusu ve sınırsız arşivleme avantajları ve mekandan bağımsız kullanılabilme özelliği ve kullanıcılara başına 5 cihaz üzerinden çalışabilme konforu getiriyor.

Exchange

 • Exchange online araçları ile mail görünümü, resim ekleme, şablon kullanımı,
 • Outlook’tan, web’ten ya da diğer cihazlardan gönderim yapma,
 • Arşivleme yaparken boyutlama ve kısıtlamalara takılmadan çalışma,
 • Zengin metin ve HTML destekli posta kutusu fırsatı,
 • Kendi markanızla mail alıp ileterek profesyonel kullanım,
 • Kullanıcılarınızı yönetirken, silerken ve geri yüklerken izleme avantajı kazandırıyor.

SharePoint

 • Şirketinize özel web sayfaları yapma, duyuru paylaşma, iş arkadaşlarınızla daha özgür çalışma imkanı,
 • Herkese açık web siteleri yaparken, uzmanlık gerektirecek özelliklere takılmadan ilerleme,
 • Ortak depolama alanları yaratarak, dokumanlar üzerinde birlikte çalışma,
 • Bulut altyapısını kullanarak, Office 365 SharePoint Online ile işletmenizdeki karmaşık yapılarla uğraşmadan basit araçlarla kendi çalışma platformlarınızı oluşturup, düzenleyebileceksiniz.

One Drive

 • Zaman ve mekandan bağımsız her cihazdan erişebileceğiniz, 1 TB bulut depolama alanı,
 • Office 365 Onedrive ile çalışma dosyalarınıza her platformdan erişebilme,
 • istediğiniz yerden istediğiniz veriyi yedekleme,
 • Virüslerden ve işinizi yavaşlatacak reklamlardan korunma avantajı kazanacaksınız.

Lync

 • Office 365 Lync ile anlık mesajlaşma, sesli görüşmeler yapma,
 • Video konferanslar düzenleme, sunum yapma ve paylaşma
 • Anketler yapma, dosya alıp gönderme ve her adımı kayıt altına alabilme,
 • Skype ile entegre çalışarak, müşterilerinize çevrim içi toplantı davetleri gönderebilme
 • Hem ekibinizi, hem müşterilerinizi aynı platformda buluşturabilme
 • Santral entegrasyonu ile telefon görüşmelerinizde %50 ye varan tasarruf sağlama fırsatı

microsoft-lisanslama

Autodesk Lisanslama

AUTODESK

Autodesk, inşaat, mimarlık, mühendislik, imalat, medya ve eğlence sektörlerinde 2D ve 3D tasarım yazımları ile geniş bir alana yön vermektedir. Sektörel çözüm paketleri ,bulut teknolojileri ve geniş ürün yelpazesi ile yazılım sektöründe lider olan Autodesk, tasarımcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İlk olarak AutoCAD ile tasarımcıların fikirlerini gerçeğe dönüştürmek için yola çıkan ?  Autodesk son teknoloji yazılımlarından olan Revit, 3DsMAX, Civil 3D, Navisworks, Inventor ile tasarımcılara uçtan uca sorunsuz tasarım keyfi yaşatır.

Bulut hizmetleri ile veri depolama ve render alma olanağı sağlarken mobil uygulamaları ile farklı noktalarda çalışan ekipleri birbirine bağlar.

Autodesk lisanslama çözümleri ile hayal edin, tasarlayın ve dönüştürün.

REVİT

BIM için yaratılmış Autodesk Revit, tasarım fikirlerinizi modellemenize ve analiz etmenize ve tasarım, belgeleme ve inşaat sürecinde vizyonunuzu daha doğru bir şekilde sürdürmenize yardımcı olur. Sürdürülebilir tasarımı , uyumsuzluk tespitini , inşaat planlamasını ve üretimi desteklemek üzere bilinçli tasarım kararları vermek için bilgi açısından zengin 3B modellerden faydalanın.

Yaptığınız her tasarım değişikliği , projenizin tamamında güncellenecek , tasarım ve dökümanlarının koordineli ve daha güvenilir olmasını sağlar.

AUTOCAD

BIM için yaratılmış Autodesk Revit, tasarım fikirlerinizi modellemenize ve analiz etmenize ve tasarım, belgeleme ve inşaat sürecinde vizyonunuzu daha doğru bir şekilde sürdürmenize yardımcı olur. Sürdürülebilir tasarımı , uyumsuzluk tespitini , inşaat planlamasını ve üretimi desteklemek üzere bilinçli tasarım kararları vermek için bilgi açısından zengin 3B modellerden faydalanın. Yaptığınız her tasarım değişikliği , projenizin tamamında güncellenecek , tasarım ve dökümanlarının koordineli ve daha güvenilir olmasını sağlar.

AUTOCAD LT

Autodesk AutoCAD LT programı birçok profesyonelin 2B çizimlerini oluştururken en büyük yardımcısı olmuştur ve bu yardım profesyonellerin en çok tercih ettiği program olmasının başlıca nedenlerinden biridir. Bu yardım ile kolay menüsü, ara yüzünün pratikliği çarpıcı ve mükemmel tasarım oluşturmada pay sahibidir. AutoCAD LT size sunduğu 2B çizim araçları tasarımlarınızda hata oluşumunu engelleyerek iş yükünü azaltır ve üretkenliğinizi arttırır.

NAVISWORKS MANAGE

Entegrasyon, analiz ve iletişim için proje inceleme araçlarını içeren, inşaat ve renovasyon başlamadan önce farklı disiplinleri daha iyi koordine edebilmeniz , çakışmaları çözebilmeniz ve projeleri sanal olarak planlayabilmeniz için çakışma tespiti ve uyumsuzluk kontrol, simülasyon ve proje yönetimi için gelişmiş araçlara sahip proje değerlendirme yazılımı.

3DS MAX

Fotoğraf gerçekliğinde görselleştirme ortamı , hem iç hem dış paydaşlara tasarım alternatiflerini sunmak ve satmak üzere mimarların sinema kalitesinde görseller yaratabilmesi için gelişmiş modelleme , kaplama ve canlandırma araçları sağlar.

AUTOCAD CIVIL 3D

3 boyutlu altyapı,arazi ve inşaat mühendisliği tasarım yazılımıdır. Daha hızlı ve etkin tasarım modeli oluşturmanıza olanak sağlar. Nesneler arasında akıllı ilişkiler kurarak, tasarımda herhangi bir değişiklik olduğu anda nesneler de dinamik olarak güncellenir.

INVENTOR PROFESSIONAL

MEP profesyonellerinin imalatçı yapı bileşenlerini tasarım sürecine entegre etmesini mümkün kılan 3B CAD makine tasarımı yazılımı

AUTODESK ARCHITURE, ENGINEERING CONSTRUCTION COLLECTION

Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat Çözüm Paketi, daha yüksek kaliteli, daha öngörülebilir yapı ve sivil altyapı projeleri tasarlamanıza yardımcı olacak zengin bir yazılım ve yeni teknolojiler setidir.En gerekli Autodesk yazılım ve hizmetlerini bir araya getiren geniş kapsamlı tek bir çözüm paketine basit ve rahat bir şekilde, uygun bir fiyata erişebilirsiniz.

Autodesk AEC Collection Paket İçeriği

 • REVIT
 • NAVISWORKS MANAGE
 • INSIGHT
 • AUTOCAD ARCHITECTURE
 • AUTOCAD MAP
 • RECAP
 • FORMIT PRO
 • VEHICLE TRACKING
 • INFRAWORKS
 • RENDERING IN 360
 • STRUCTURAL ANALYSIS FOR REVIT
 • AUTOCAD
 • AUTOCAD CIVIL 3D
 • 3DS MAX
 • AUTOCAD ELECTRICAL
 • AUTOCAD RASTER DESIGN
 • AutoCAD P&ID
 • AUTOCAD PLANT 3D
 • AUTOCAD MAP 3D
 • AUTOCAD mobile app
 • CLOUD STRAGE

autodesk-lisanslama

Eğitimler

Revit Eğitimine Kimler Katılabilir?

Revit eğitimi mimar ve mühendislere yönelik olsa da bu alanda çalışan iç mimar ve tasarımcılar ile Revit öğrenmek isteyen herkes katılabilir.

Revit Eğitiminin Katılımcıya Kazandıracakları 

 • Revit’ in Temellerini atmaya ve çizim yapmaya hazır hale gelirsiniz.
 • Mimari tasarımlarınız da daha özgün tasarımlar oluşturabilirsiniz.
 • Hayal ettiğiniz çizimleri mükemmel seviyede detaylandırabilirsiniz.

Eğitim Detayı

Çizim Ayarları

 • Arayüz tanıtımı
 • Çizim ayarları
 • Yeni bir kat eklemek
 • Yeni bir kesit eklemek
 • Görünüşler üzerinde çalışmak
 • Kesit perspektifler üzerinde çalışmak

Taşıyıcı Sistem Elemanları

 • Akslar
 • Taşıyıcı kolonlar

Genel Mimari Modelleme Araçları

 • Yeni duvar tipi oluşturma yöntemleri
 • Duvarlar ile ilgili ayarlar
 • Döşemenin geometrik özellikleri
 • Döşeme planında boşluk oluşturma
 • Eğimli döşeme çizme yöntemleri
 • Giydirme cepheler üzerinde çalışma

Parametrik Elemanların Çalışma Mantığı

 • Kapı ve pencereler ile çalışma
 • Tefriş elemanları ile çalışma

Eskiz Ortamında Merdiven, Korkuluk ve Çatı  Modeli ile Çalışma

 • Merdiven oluşturma yöntemleri
 • Korkuluk oluşturma yöntemleri
 • Çatı geometrisini değiştirmek

Pozlar, Etiketler, Ölçülendirmeler

 • Plan kotu, kesit kotu yerleştirme
 • Ölçülendirme işlemleri
 • Mahal etiketi

Metraj Listeleri Düzenleme

 • Metraj listeleri üzerinde çalışma

Pafta ve Çıktı Alma Ayarları

 • Pafta düzeni oluşturmak
 • Çizimi çıktı almaya hazırlamak

Eğitim Tarihi  : -  
Eğitim Saati   : -
Eğitim Yeri     : Altunizade mah. Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay Cad. Eşref Çakmak Plaza no:32/2 Üsküdar/İstanbul
Katılımcı olmak için: autodesk@medyasoft.com.tr’ye mail gönderebilirsiniz.

egitimler