Lisanslama Çözümleri

Adobe Lisanslama

ADOBE ÜRÜN ÇÖZÜMLERİ

MEDYASOFT

1999 yılında bilişim sektöründe hizmet vermeye başlayan Medyasoft, Adobe ürün ailesi kapsamında ürün tedariği, danışmanlık ve eğitim konusunda hizmet verebilen “Gold Partner” unvanına sahip partnerdir.

Medyasoft olarak Adobe ürün Lisanslaması konusunda her türlü desteği verebilecek yetkinlikteki danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz ile sizlere sağlayacağımız fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

ADOBE

Adobe Systems, 1982 yılında ABD, California’da kurulan medya sektöründe dünya çapında en çok kullanılan tasarım araçlarını üreten ve alanında liderliğini sürdüren uluslararası bir şirkettir.

Grafik tasarım, web tasarım, mobil uygulama, video ve fotoğraf düzenleme alanlarında her ölçekten bireysel ve kurumsal kullanıcıya uygun yaratıcı araçlar ve çözümler sunar.

Pazarlama ve belge yönetimi alanında da esnek ve kapsamlı çözümleri sunarak piyasada en çok tercih edilen marka konumundadır.

Acrobat ürün ailesiyle kurumlara ve ekiplere belge güvenliği ve belge iş akışı konularında benzersiz çözümler sunmanın yanı sıra geliştirdiği Adobe Connect web tabanlı konferans çözümü ile kullanıcıların uzaktan oturumlara katılarak toplantılarını dijital ortamda sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar.

LİSANSLAMA MODELLERİ NELERDİR?

Ticari Lisanslama Modelleri: Lisans yönetimini kolaylaştırarak, harcamaların kaydını tutmanıza imkân tanır.

Her tür ölçekte işletme/ticari kurum müşterileri için avantajlı seçenekler sunar.

 • Ekipler için Creative Cloud Ürün Paketi (CCT)
 • Ekipler için Creative Cloud Tek Ürün
 • Kalıcı Lisanslama Modelli Ürünler

Akademik Lisanslama Modelleri: Akademik unvana sahip tüm kuruluşlara, eğitimcilere ve öğrencilere büyük indirimler sunar.

Kamu Lisanslaması Modelleri: Kamu alanında hizmet veren tüm kuruluşların bütçesine, büyüklüğüne ve satın alma tercihlerine göre en uygun toplu lisanslama programlarını sunar.

ADOBE ÜRÜNLERİ

Adobe Creative Cloud for Team Nedir?

Adobe® Creative Cloud™, çevrimiçi hizmetlere ve piyasaya sunulan diğer uygulamalara erişmenizi sağlayarak hayal edebileceğiniz her şeyi gerçeğe dönüştürmenize olanak veren dijital bir merkezdir.

Adobe ile Dünya’nın en iyi yaratıcı uygulamalarının hepsi doğrudan masaüstünüzde.
Creative Cloud'un son sürümü; Adobe’nin tüm ürünlerinin de dahil olduğu en sevdiğiniz masaüstü uygulamalarının yeni sürümlerinin yanı sıra yüzlerce yeni özellik ve performans iyileştirmesini kapsıyor.

En son yenilikleri ve modern standartları kullanarak en iyi çalışmalarınızı daha verimli şekilde yaratın.

Dünya genelinde yaratıcı yeteneklerin yer aldığı enerjik bir topluluğa hizmet vermek adına endüstriyi tanımlayan araçlar ve tekniklere anlık ve sürekli erişim olanağı sunan Creative Cloud, size yaratma özgürlüğü kazandırıyor.

Neden Creative Cloud?

 • Daima güncellenen yazılımlardan faydalanmak,
 • Piyasaya çıktığı andan itibaren yeni Adobe araçları ve özelliklerine anında erişim sağlamak
 • İş arkadaşlarınızla birlikte çalışmak,
 • Geliştirme ve yeniliklerden eş zamanlı olarak yararlanmak,
 • Creative Cloud ağı sayesinde çalışma grupları içinde içerikleri kolayca ve güvenli olarak paylaşmak,
 • Ekip olarak çalışma ve paylaşma özellikleriyle daha etkin ve etkili sonuçlar elde etmek,
 • Daha kolay bütçe yönetimi sağlamak,
 • Kolay lisans yönetimi ve takibi yürütmek,
 • Yazılım satın alımlarını işletme maliyeti olarak görmek ve daha bir sürü avantajdan yararlanmak için Creative Cloud seçilmelidir.

CREATİVE CLOUD FOR TEAM ÜRÜN İÇERİĞİ

FOTOĞRAF VE TASARIM

Üretkenliğinizi artırarak günlük işlerinizi kolaylaştırmanıza en yeni ve güncel sürümler ile mükemmel çalışma ortamları yaratmanıza yardımcı özellikler sunar.

Adobe Photoshop CC

Adobe Illustrator CC

Adobe InDegn CC

Adobe Acrobat CC

Adobe Dimension CC

VİDEO VE SES PRODÜKSÜYONU

Sektörde önde gelen video düzenleme yazılımı olan Premiere Pro CC ile tüm çekimlerinizi prodüksiyonlara dönüştürebilirsiniz. İster profesyonel ister başlangıç düzeyinde bir tasarımcı olunuz her türlü renk, ses ve görsellerinizi entegre çözümlerle mükemmel tasarım ve prodüksiyonlara dönüştürebilirsiniz.

Adobe Premiere Pro CC

Adobe After Effects CC

Autidion CC

Media Encoder CC

Prelude CC

Stroy CC Plus

Character Anşmatör CC

WEB VE MOBİL GELİŞTİRME

HTML, CS5, Javascript ve diğer tüm platfomlara uygun içerik oluşturabilir başlangıç veya professiyonel web tasarımları oluşturabilir ve istediğiniz tüm platformlarda yayınlayabilirsiniz.

Adobe Dremweaver

Adobe Muse

Adobe Animate

Adobe XD

Adobe Spark

CREATİVE CLOUD TEKNİK İÇERİK

Kullanılan Diller

Creative Cloud™ üyeliği kapsamında, www.creativecloud.com adresinden erişilebilen ve çalışmalar oluşturup inceleyebileceğiniz, paylaşabileceğiniz ve yayınlayabileceğiniz bir merkez olarak hizmet veren Creative Cloud web sitesine erişim sunulmaktadır. Bu web sitesinden, tüm CC masaüstü uygulamalarına ve diğer uygulamalar ile hizmetlere ulaşabilir, uygulamaları yerel bilgisayarınıza indirerek yükleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Creative Cloud web sitesi, Chrome, Safari, Firefox ve Internet Explorer tarayıcılarının en son sürümlerinde en iyi şekilde çalışacak biçimde tasarlanmıştır. Site daha eski tarayıcı sürümlerinde düşük performans sergileyebilir ve belirli özelliklerin kullanılmasında sorun yaşanabilir. Internet Explorer 8 ve önceki sürümleri desteklenmemektedir.

Creative Cloud üyeliği kapsamında, tüm yaratıcı masaüstü uygulamalarına ve diğer uygulamalar ile çevrimiçi hizmetlere ulaşabilir, uygulamaları yerel bilgisayarınıza indirerek yükleyebilirsiniz. Üyeliğiniz kapsamında sunulan masaüstü uygulamalarının Mac OS ve Windows® sürümleri bulunmaktadır.

ADOBE CONNECT ÇÖZÜMÜ

Adobe Connect, yerden ve cihazdan bağımsız olarak sanal toplantılar, eğitimler, telekonferanslar, webinarlar ve seminerler gerçekleştirmenizi sağlayan dünyada en çok kullanılan uygulamadır.

Tüm mobil cihazlardan da erişim imkanı ile dünya üzerinde en çok tercih edilen sanal sınıf uygulaması olarak bilinen birçok kurumun tercih ettiği bir platformdur.
Tüm cihazlardan özgürce bağlantı imkânı sunmaktadır.

ADOBE CONNECT SUNDUĞU ÇÖZÜMLER

 • Adobe Connect Meeting
 • Adobe Connect ile Eğitim ve Seminerler
 • Adobe Connect Sesli ve Video Konferans (Connect Events )
 • İçerik Yönetme
 • Adobe Connect'i Yönetme

ADOBE CONNECT MEETİNG

Artık kullanıcıları sıkıcı Web konferanslarında uyutmayın. Adobe Connect yazılımı, zengin medya içeriği ve etkileşimli bir ortamla (insanların şahsen katıldıkları toplantılardaki en iyi özelliklerinden biri) katılımcıların ilgisini çekmenizde size yardımcı olur.

Bir Web tarayıcı ve her yerde bulunan Adobe Flash Player yazılımını kullanarak ekranınızı katılımcılarla paylaşabilir, bir beyaz tahta üzerinde beyin fırtınaları ve ayrıca video konferanslar gerçekleştirebilirsiniz. Kullanılan şık arabirim her zaman erişilebilir durumdadır, böylece dünyanın farklı yerlerindeki meslektaşlar tek bir tıklamayla (herhangi bir zaman planı, kayıt ya da plug-in indirme işlemine gerekmeden) anında bu arabirime geçebilir. Seyahatlerle vakit ve para harcamadan etkin bir iletişim sağlayın.

ADOBE CONNECT İLE EĞİTİM VE SEMİNER

Teknoloji, e-Öğrenim'i yavaş ve sıkıcı bir zorunluluk değil, zengin ve etkileşimli bir deneyim haline getirmek zorundadır. Bu yüzden Adobe Connect yazılımı, katılımcıların sanal sınıflarda ve katılımcı kontrollü kurslarda öğrettiğiniz konuları öğrenmesinde ve bunları unutmamasında (ve öğrenirken keyif almasında) yardımcı olmak için etkileyici bir arabirim ve etkileşimli araçlar sunmaktadır. Şablonlarla ve bir içerik kütüphanesiyle çabucak etkili kurslar tasarlayabilir, öğrencilerin katılım durumunu kontrol edebilir ve öğrencilerin gelişimini takip edebilirsiniz; böylece sanal sınıf ortamında etkin bir şekilde eğitim verebilir ve bu konuyla ilgili tüm hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Hızlı Eğitim Çözümü

İhtiyaç duyulan yerlerde, ihtiyaç duyulan zamanlarda eğitim sunun. Acrobat Connect yazılımı, kullanıcıların her yerde bulunan Adobe Flash Player yazılımının yüklü olduğu bir Web tarayıcı aracılığıyla anında erişebileceği ilgi çekici eğitimler sunmanızda size yardımcı olacak etkileşimli araçları kullanımınıza sunar. Adobe Presenter yazılımını kullanarak mevcut PowerPoint içeriklerinden faydalanabileceğiniz kursları hızlı bir şekilde tasarlayın ve Adobe Captivate yazılımıyla etkileşimli simülasyonlar oluşturun. Kayıt, otomatik öğrenci bildirimleri ve özel rapor özelliklerini kullanarak kursları yönetin.

Sanal Sınıf çözümü

Sanal sınıflar zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Peki eğitmenlerin sadece statik bir öğrenim deneyimi yaratmalarını sağlayan araçları varsa bu durumda gerçek maliyet ne olur? Adobe Connect yazılımıyla, eğitmenlerin öğrenim deneyimini eğlenceli ve etkileşimli bir hale getirerek öğrencilerin ilgisini çekmelerini ve bu ilgiyi canlı tutmalarını, ayrıca öğrendikleri bilgilerin daha kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Özelleştirilebilir yerleşim düzenleri ve tekrar kullanılabilen arşivlenmiş içeriklerle hızlı çabucak online sınıflar yaratabilir ve hatta pek çok farklı öğrenme yönteminden faydalanmak üzere öğrenciler için bu deneyimi ses, video ve etkileşimli simülasyonlarla cazip kılabilirsiniz.

Sesli ve Video Konferans

Pazarlama ve Satış Çözümü

Satış sorumlularınız kaç kez tek bir müşteri için daha işi almadan uçağa atlayarak günlerini harcadı? Kaç pazarlama kampanyasından beklediğiniz reaksiyonu alamadınız? Adobe Connect yazılımı ile mevcut ve potansiyel müşterilerinize, mesajlarınızı ileten ve anlaşmaya varmanızda yardımcı olan etkili Web konferansı özelliğiyle ulaşabilirsiniz. Daha verimli çalışabilir, satış potansiyelinizi arttırabilir, satış sürecini kısaltabilir ve satış maliyetlerinizi ciddi ölçüde düşürebilirsiniz; bunlar için tek ihtiyacınız bir Web tarayıcı ile ücretsiz Adobe Flash Player yazılımıdır. Ayrıca pazarlamacılar, potansiyel müşterileri sıkıcı ve statik Web sayfaları yerine güçlü, anlatıma dayalı sunumlarla etkileyerek e-posta ve online reklam kampanyalarının başarısını arttırabilir.

Adobe Connect Events

Diyelim ki Kuzey Amerika'da bir, Avrupa'da iki, Asya'da bir ve Ortadoğuda da başka bir ofisiniz var.

Acrobat Connect yazılımı ile uzak konumlarda bulunan insanları, seyahat etmeyle ya da klasik Web konferanslarıyla ilgili güçlükler olmaksızın bir araya getirmek artık çok daha kolay. İster barındırmalı bir servis, isterse lisanslı bir yazılım olarak dağıtılsın, Adobe Connect şirketinizin tekdüze ve sıkıcı iletişim süreçlerini heyecan verici ve etkileşimli deneyimlere (insanların şahsen katıldığı toplantılardaki en iyi özelliklerden biri) dönüştürmesini sağlar. Ayrıca dağıtılması ve desteklenmesi de kolaydır: Mevcut IT altyapılarıyla entegre olur ve sadece bir Web tarayıcı ile ücretsiz Adobe Flash Player yazılımını gerektirir.

ADOBE CONNECT

e-Öğrenim için kullanılan Adobe Connect yazılımıyla şunları yapabilirsiniz:

 • Öğrencilerin ilgisini çeken ve bu ilgiyi koruyan etkili içerikleri çabucak tasarlamak
 • İçeriklerinizi şu iki etkileşimli formatta iletmek: pek çok farklı öğrenme şeklinden faydalanmayı ve öğrenilen bilgilerin kalıcı olmasını sağlayan sanal sınıf ortamları veya katılımcı kontrollü kurslar planlamak
 • Özelleştirilebilir yerleşim düzenleri ve tekrar kullanılabilen arşivlenmiş içeriklerle hazırlık süresini kısaltmak
 • Dinamik sanal sınıf yönetimi araçlarıyla eğitmenlerin etkinliğini arttırmak
 • Sürekli gelişim sağlamak için kursların etkinliğini izlemek

Web konferansı için kullanılan Acrobat Connect yazılımıyla şunları yapabilirsiniz:

 • Herhangi bir plug-in indirmeye gerek kalmadan, sorunsuz online toplantılar aracılığıyla anında iletişim ve işbirliği sağlamak
 • Kullanımı ve erişimi kolay online toplantı odaları sayesinde zaman ve paradan tasarruf etmek ve üretkenliği arttırmak
 • Meslektaşların ve müşterilerin ilgisini zengin multimedya içerikleriyle canlı tutmak
 • Güçlü içerik yönetimi ve raporlama araçlarının yardımıyla online toplantıları ve bileşenleri yönetmek ve kontrol etmek
 • Kişisel toplantı odalarını yerleşim düzenleri ve şablonlarla özel ihtiyaçlara uyacak şekilde özelleştirmek

Adobe Connect'i satın almanız için en önemli sebepler

 • Etkili e-Öğrenim ve Web konferansı deneyimleri yaratmak - Adobe Connect yazılımı, online eğitim ve etkileşimli Web toplantıları aracılığıyla "neredeyse şahsen katılınan" bir deneyim yaratmanızı sağlar. Kullanımı kolay ses, Voice over IP (VoIP), çok kullanıcılı video ve etkileşimli araçlar katılımcıların ilgisini korumayı kolaylaştırır. Düzenlenebilir ve offline kayıtlar, öğrencilerin ve toplantıya katılanların ilgili içerikleri istedikleri zaman gözden geçirmelerini ve böylece öğrendiklerini hatırlamalarını sağlar.
 • Sorunsuz erişim sağlamak - Acrobat Connect, kullanımı ve erişimi kolay bir üründür. Acrobat Connect, dünyadaki mevcut Web tarayıcıların % 98'inde kurulu durumda olan Adobe Flash Player yazılımındaki teknolojiden faydalanarak çalışır; böylece kullanıcılarınız zengin medya içerikli e-Öğrenim uygulamalarına ve Web toplantılarına yazılım indirme sorunu olmaksızın erişebilir.
 • Seyahat için harcanan zaman ve masraflardan tasarruf etmek - Acrobat Connect; sesli konferans, VoIP ve çok kullanıcılı video özellikleriyle etkileşimli sorun çözme, belirli amaçlara yönelik tartışmalar, planlanmış online eğitimler ve toplantılar aracılığıyla üretkenliği arttırmaya ve seyahat için harcanan zamanın ve masrafların azaltılmasına yardımcı olabilir.
 • İçerikleri her izleyici için özelleştirmek - Adobe Connect, eğitimleri ve toplantıları her izleyici için kolayca özelleştirmeyi sağlayan araçlarla müthiş bir esneklik sunar. Online toplantı ve sanal sınıf şablonları ve yerleşim düzenleri, özel izleyicileriniz için en iyi ortamı kolayca oluşturmanızı sağlar. Ayarlarınız ve içerikleriniz, kolayca tekrar kullanılabilmeleri için her zaman bir oturumdan sonrakine geçmeden önce kaydedilir.
 • Sezgisel bir arabirim kullanmak - Teknik olmayan ticari kullanıcılar da teknik uzmanlar da Adobe Connect'in kullanımını aynı şekilde kolay ve zevkli bulacaktır. Flash temeli üzerine oluşturulan şık arabirim, herkesin ekranını hızlı bir şekilde paylaşabilmesini ve Web kamerası video görüntüleri ve VoIP aracılığıyla (deneyim sahibi olmak ya da özel bir yazılım kullanmak gerekmeksizin) etkileşime girmesini sağlar.
 • Eğitim ve toplantı bileşenlerini yönetmek - Adobe Connect, zengin online toplantı ve eğitim deneyimlerine ek olarak ayrıca büyük gruplar arasında gerçekleştirilen Web toplantılarını ve eğitimleri yönetmeyi, daha sonra isteğe bağlı olarak görüntülenmek üzere toplantıları kaydetmeyi, bileşenleri arşivlemeyi ve meslektaşlarla paylaşmayı, eğitim ve toplantıların etkinliğiyle ilgili raporlarla çalışmayı ve daha pek çok şeyi mümkün kılan güçlü içerik yönetimi ve raporlama araçları sunar.

 • ADOBE ÜRÜNLERİ, EĞİTİMLERİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİNİ SATIN ALMAK İÇİN;
 • Bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • lisanssatis@medyasoft.com.tr
 • İletişim: +90 216 977 70 70

Grup Şirketlerimiz