Kariyer

Değerlerimiz

Medyasoft IT Group olarak,  işimizi geliştiren fikirleri ve ilhamı ortaya çıkarabilmek ve girişimci ruhu desteklemek adına, her türlü fikrin paylaşılabileceği  kurumsal bir kültürün yaratılması gerektiğine inanıyoruz. 

İş kalitemizi artırmak, müşterilerimizi memnun etmek ve olumlu geri dönüş almak,  çalışma arkadaşlarımızla birlikte hepimizin kazanabileceği bir ortamda geleceğimizi inşa etmek için, aşağıdaki değerlerimizi benimsiyor ve onların ışığında büyüyoruz.

Bizler her zaman;

  • Şeffaf ve adil yaklaşımı benimseriz.
  • Girişimci ve yenilikçi bakış açısı ile çalışırız.
  • Çalışkanız, gayretliyiz ve işimizin lideriyiz.
  • Müşteri ve sonuç odaklıyız.
  • Birlikte büyümeye ve başarmaya inanırız.

degerlerimiz

İşe Alım

Tüm takım arkadaşlarımızın ortak bir amaca tutkuyla bağlı olmalarını ve işbirliği içinde çalışmalarını çok önemsiyoruz.

Liderin şirket içinde katılımcılığı ve işbirliğini yüreklendiren bir rol üstlenmesi gerektiğinin bilinciyle ekip arkadaşlarına ilham veren, donanımlı, yol gösteren, inovasyona açık, değerleri olan liderler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Bizimle çalışmak isteyen arkadaşlarımıza işe alım süreçlerinde yaşattığımız deneyimin kusursuz olması adına ‘’mülakat değerlendirme anketleri’’ ile mülakatları tamamladığımız her arkadaşımızın geri bildirimini alıyoruz.

Bu sebeple doğru kişinin, doğru görevde bizlerle buluşması adına yetkinliğe dayanan mülakat süreçlerini göz önünde bulundurarak İnsan Kaynakları İş Birimi ve Teknoloji görüşmeleri olmak üzere iki aşamalı işe alım sürecimizi tamamlıyoruz. Birlikte çalışmayı seçerken, mevcut yetkinlikler kadar potansiyeller ve gelişim imkânları üzerinde de durarak ilerliyoruz.

ise-alim

Eğitim ve Çalışan Deneyimi

Öğrenen bir organizasyon olarak; birbirimizden öğrenmeye, genç arkadaşlarımızdan öğrenmeye çok önem veriyoruz. Yeni teknolojileri, dünyadaki ve ülkemizdeki birçok yeni uygulamayı yakından takip ederek, sınıf içi ve uygulamalı eğitimlerle takım arkadaşlarımızı destekliyoruz.

Eğitim programlarımızı çalışma arkadaşlarımızın potansiyellerine ve hedeflerine göre planlıyoruz ve bu programların iş yaşamlarına olan etkilerini yakından takip ediyoruz. Çalışan arkadaşlarımızın deneyimlerini, geri bildirimlerini önemseyen bir kurum olarak, birçok yeni uygulamamızı hayata geçiriyor, birlikte tamamlayacağımız aktivitelerimizi, almak istedikleri eğitimleri, anketlerle çalışanlarımızın onay ve değerlendirmesine sunuyoruz.

Takım arkadaşlarımıza, kendilerini geliştirdikleri ve birlikte büyüdüğümüz bu organizasyonun bir parçası olduklarını hissettirebilmek için tüm çabamızı ortaya koyuyoruz.

egitim-ve-calisan-deneyimi

Performans Yönetimi

Stratejilerimiz doğrultusunda inşa ettiğimiz organizasyonumuzda tüm takım arkadaşlarımızın bireysel hedeflerinin toplamının, kurum hedef ve stratejilerine ulaşacak şekilde planlanmasını sağlıyoruz.

Birlikte başarmaya ve kazanmaya inancımızı, performans değerlendirme sistemiyle de destekliyoruz.
Temel amacımız, sürdürülebilir bir organizasyon yaratmak olduğundan arkadaşlarımızın gerçek performanslarını ortaya koyabilmeleri için adil ve şeffaf çalışma ortamı sağlıyoruz.

Organizasyonumuzda her arkadaşımızın katma değerini hakkaniyetli bir şekilde ölçmeyi hedefleyerek grubumuza özel dizayn edilen yetenek yönetimi programlarıyla liderlerimizi, lider adaylarımızı aramızdan seçiyor, koçluk yaparak kendilerini yeni rollerine hazırlıyoruz.

performans-yonetimi

Kariyer Fırsatları

Front End Developer

Java Yazılım Uzmanı

UX / UI Designer

Genel başvurularınızı ve staj yapmak istediğiniz departmanı, kullandığınız/ilgilendiğiniz teknoloji alanını ve üzerinde çalıştığınız projeleri belirten bir ön yazı ve teknolojik sosyal platformlardaki hesaplarınızın linkleriyle birlikte özgeçmişinizi ik@medyasoft.com.tr adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

kariyer-firsatlari