Gartner ® Satış Performans Yönetimi Pazar Rehberi


Satış Performans Yönetimi özellikle içinde bulunduğumuz pandemi koşulları ve yeni çalışma şekilleriyle çok kritik bir öneme sahip oldu. Uzun yıllardır Gold Partner olarak pazara birlikte değer kattığımız SAP markasının Satış Performans Yönetimi (Sales Performance Management) alanında Gartner’ın yayınlamış olduğu pazar rehberi raporuna aşağıdaki linkten Gartner'le yaptığımız özel anlaşma çerçevesinde 30 Kasım 2021'e kadar ücretsiz erişebilirsiniz.

Bu güne kadar 100’ü aşkın Pazar Rehberi yayınlayan Gartner bu içeriği de, hem Bilgi Teknolojileri profesyonellerinin, hem de stratejik liderlerin keyifle okuyabilecekleri bir formatta sunuyor.


Gartner, Market Guide for Sales Performance Management by By Melissa Hilbert. Gartner does not endorse any vendor, product or service depicted in its research publications and does not advise technology users to select only those vendors with the highest ratings or other designation. Gartner research publications consist of the opinions of Gartner’s research organization and should not be construed as statements of fact. Gartner disclaims all warranties, expressed or implied, with respect to this research, including any warranties of merchantability or fitness for a particular purpose.

GARTNER is a registered trademark and service mark of Gartner, Inc. and/or its affiliates in the U.S. and internationally and is used here in with permission. All rights reserved.

Gartner

Grup Şirketlerimiz