‘’Kariyerime İlk Adım‘’ Staj Programı | Medyasoft Bilişim Grubu

‘’Kariyerime İlk Adım‘’ Staj Programı

2024 yaz dönemi Kariyerime İlk Adım Staj Programı başvuru alım sürecimiz başlamıştır. Yazılım endüstrisine en iyi hizmet ve ürünleri sunmayı hedefleyen, yenilikçi ve dinamik ekiplerimize dahil olacak, üniversitelerin ilgili bölümlerinde 3. sınıf / 4. sınıf öğrencisi, zorunlu stajını bizimle tamamlayacak ve sonrasında part time veya full time çalışmaya devam edebilecek arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

‘’Kariyerime İlk Adım‘’ Staj Programı

Program Tanımı;

Geleceği şekillendirecek olanlar, zamanın önünde koşanlardır. Değerlerimizin yol göstericiliğinde; şirketimize, kendimize, ülkemize ve insanlığa katma değerli, sürdürülebilir, iz bırakan yüksek teknoloji ürünleri, platformlar sağlarken; gayretli, çalışkan, yetenekli genç arkadaşlarımız ile üniversite yıllarından itibaren birlikte çalışmayı, arkadaşlarımızın gelişimlerini, kariyerlerini desteklemeyi, birlikte başarma yolculuğumuza dahil olmalarını hedefliyoruz.

Program Detayları:

Sıkça Sorulan Sorular

Tercih edilen üniversite veya bölüm ayrımı bulunuyor mu?
Bulunmuyor. Her üniversiteden, her bölümden, teknoloji sektöründe çalışmaya istekli, ilgili arkadaşlarımız başvurabilir.

Staj süresinin en az kaç gün olması gerekiyor?
Zorunlu staj süreleri ile bağlantılı olarak en az 1 ay olması beklenmektedir.

Program tek seferlik mi?
Her sene devam eden bir programdır. Yılda iki defa uygulanacak şekilde planlanmaktadır.

Yeni mezunlar başvurabilir mi?
Yeni mezun adaylarımız başvurabilir, zorunlu stajları bulunmuyor ise, iş başı staj programı kapsamında bizimle stajlarını gerçekleştirebilirler.

Program yalnızca geliştirici yetiştirme programı olarak mı planlandı?
Yazılım Geliştirme, Ürün Geliştirme, Proje Yönetimi, İş Geliştirme, Pazarlama, Finans ve Muhasebe alanları başta olmak üzere 7 alanda planlanıyor. İhtiyaç duyulan alanlar kapsamında program içeriği düzenleniyor.

Programda eğitimler olacak mı?
Staj süreci ile başlayan program iki yıl boyunca devam edecek teknik eğitimler ve soft skill eğitimler ile desteklenmektedir.

Grup Şirketlerimiz