‘’Kariyerime İlk Adım‘’ Staj Programı

2021 kış dönemi ‘’Kariyerime İlk Adım Staj Programı’’ başvuru alım sürecimiz tamamlanmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.
2022 yaz dönemi ‘’ Kariyerime İlk Adım Staj Programı’’ başvuru takvimi Mayıs ayı içinde açıklanacaktır. Web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

‘’Kariyerime İlk Adım‘’ Staj Programı

Program Tanımı;

Geleceği şekillendirecek olanlar, zamanın önünde koşanlardır. Değerlerimizin yol göstericiliğinde; şirketimize, kendimize, ülkemize ve insanlığa katma değerli, sürdürülebilir, iz bırakan yüksek teknoloji ürünleri, platformlar sağlarken; gayretli, çalışkan, yetenekli genç arkadaşlarımız ile üniversite yıllarından itibaren birlikte çalışmayı, arkadaşlarımızın gelişimlerini, kariyerlerini desteklemeyi, birlikte başarma yolculuğumuza dahil olmalarını hedefliyoruz.

Başvurularınızı buradan yapabilirsiniz.

Program Detayları:

Sıkça Sorulan Sorular

Tercih edilen üniversite veya bölüm ayrımı bulunuyor mu?
Bulunmuyor. Her üniversiteden, her bölümden, teknoloji sektöründe çalışmaya istekli, ilgili arkadaşlarımız başvurabilir.

Staj süresinin en az kaç gün olması gerekiyor?
Zorunlu staj süreleri ile bağlantılı olarak en az 1 ay olması beklenmektedir.

Program tek seferlik mi?
Her sene devam eden bir programdır. Yılda iki defa uygulanacak şekilde planlanmaktadır.

Yeni mezunlar başvurabilir mi?
Yeni mezun adaylarımız başvurabilir, zorunlu stajları bulunmuyor ise, iş başı staj programı kapsamında bizimle stajlarını gerçekleştirebilirler.

Program yalnızca geliştirici yetiştirme programı olarak mı planlandı?
Yazılım Geliştirme, Ürün Geliştirme, Proje Yönetimi, İş Geliştirme ve Pazarlama alanları başta olmak üzere 4 alanda planlanıyor. İhtiyaç duyulan alanlar kapsamında program içeriği düzenleniyor.

Programda eğitimler olacak mı?
Staj süreci ile başlayan program iki yıl boyunca devam edecek teknik eğitimler ve soft skill eğitimler ile desteklenmektedir.

Okul not ortalaması önceliği var mı?
Belirli üniversite, bölüm veya okul notu önceliğimiz bulunmamaktadır. Önceliklerimiz, tüm değerlendirme süreçlerini başarıyla tamamlayan, staj sürecinde verimli bir şekilde çalışmayı hedefleyen staj sonrasında part time veya full time çalışabilecek, istekli, gayretli, kurum kültürümüze uyumlu, birlikte başaracağımız arkadaşlarımıza ulaşmaktadır.

Grup Şirketlerimiz