Kadıköy Belediyesi web sitesi ve Kadıköy Kültür ve Sanat Portalı da Unigate ile tanıştı
Yayınlanma Tarihi: 11.06.2015

Kadıköy Belediyesi web sitesi ve Kadıköy Kültür ve Sanat Portalı da Unigate ile tanıştı

Kadıköy Belediyesi web sitesi ve Kadıköy Kültür ve Sanat Portalı da Unigate ile tanıştı.
Kadıköy Belediyesi web sitesi ve Kadıköy Kültür ve Sanat Portalı da Unigate ile tanıştı

Kadıköy Belediyesi, kurumsal web sitesi ile Kültür Sanat Portalı için Medyasoft’un geliştirdiği UniGate altyapısını tercih etti.

Katılımcı, yenilikçi, modern, güler yüzlü, eşitlikçi ve özgürlükçü, tüm bireyler için güçlü toplum ve çevre oluşturmak adına hizmet verdiğini belirten Kadıköy Belediyesi, kendisine yakışan web sitesine kavuştu.

Hem tasarım hem içerik dizini olarak yenilenen web sitesi, ziyaretçilere site içinde dolaşımda kolaylık sağlarken, bilgiye pratik ve hızlı bir biçimde ulaşma imkanı sunuyor.

Kullanıcı dostu özelliği, sade ara yüzü ve farklı cihazlara uyumlu yapısı sayesinde ziyaretçilere kolayca işlem yapabilme imkanı sunuyor, Kadıköy Belediyesi kurumsal web sitesinde, iletişimin dinamik yapısı da tasarıma ve alt yapıya yansıtıldı. Tüm menülerin sadeleştirildiği yeni web sitesinde ziyaretçiler “Hızlı Menüler” sayesinde birçok bilgiye hızlıca erişebiliyor.

Türkiye’de uzun yıllardır 100’ün üzerinde önemli projede tercih edilen Unigate, TÜBİTAK’tan Ar-Ge desteği alınarak Medyasoft tarafından geliştirilmiş yerli bir üründür.

Kadıköy Belediyesi Kültür Sanat Portalı

Unigate altyapısıyla yenilenen diğer bir proje olan Kadıköy Kültür ve Sanat Portalı da kullanıcı dostu ve dinamik özellikleriyle dikkat çekiyor.

Kültür ve sanat portalını ziyaret eden kullanıcılar, etkinlikleri ana sayfadan tarihe göre ya da etkinliğe göre ya da mekana göre filtreleme yapabiliyor. Böylece Kadıköy halkı, Kültür Merkezleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olurken, Google haritasını kullanmanın da kolaylığını yaşıyor.

Unigate ile Kadıköy Belediyesi web, mobil, sosyal medya, iç portaller gibi ihtiyaçların tamamını tek sistemden sağlayan, sınırsız sayıda web sitesinin minimum kod bilgisi ile yönetilebildiği bir yazılımı kullanmanın rahatlığına kavuştu.

Unigate’in yeni nesil geliştirme platformu, kullanım kolaylığı, güvenlik, performans, kolay entegrasyon ve tek bir içerik sistemi ile Kadıköy Belediyesi, tüm web sitelerini tek bir sistemden yönetme fırsatı yakalayacaktır. Bu sayede kodlama ve dokümantasyon standartları, gelişmiş yazılım altyapısı, yalın yönetim paneli ile dışarıdan bir desteğe ihtiyaç duyulmadan web siteleri, Kadıköy Belediyesi ekibi tarafından yönetilebilecek.

Grup Şirketlerimiz