Yeşilay’ın dijital dönüşümü Unigate ile sağlandı
Yayınlanma Tarihi: 04.06.2015

Yeşilay’ın dijital dönüşümü Unigate ile sağlandı

Bir çok sektörde önde gelen şirketlerle başarılı projelere imza atan Medyasoft, önde gelen sivil toplum kuruluşlarımızdan Yeşilay Cemiyeti’nin halka açılan yüzü olan web sitesinin yenilmesi projesini de başarı ile tamamladı.
Yeşilay’ın dijital dönüşümü Unigate ile sağlandı

Yeşilay Cemiyeti, bağımlılıklarla mücadele ve milli kültürüne bağlı nesiller yetiştirmek amacıyla 1920 yılında çıktığı yolda bir çok ilke ve başarıya imza atarak bu alanda öne çıkan sivil toplum kuruluşu olmuştur. Yeşilay’ın web sitesinin güncellemesi, kurumlara dijital dönüşüm sürecinde hızlı, güvenilir ve bütünleşik çözümler sunan Medyasoft tarafından gerçekleştirildi.

Medyasoft, aralarında Türk Hava Yolları, Ülker, ING Bank, Novartis’in de bulunduğu Türkiye’nin en büyük kurumlarına uzun yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir.

Medyasoft tarafından geliştirilen ve TÜBİTAK destekli bir ürün olan Unigate, havacılıktan finansa, gıdadan teknolojiye kadar pek çok farklı sektördeki KOBİ ve büyük ölçekli şirketlerde tercih edilmektedir.

Bağımlılıklarla mücadelede yazılı ve görsel medyayı, internet ve sosyal medya ağlarını aktif bir mücadele alanı olarak gören Yeşilay, mesajlarının toplumun tüm kesimlerine aktarılması için günümüzün tasarım trendlerine uygun, gelişen teknolojik altyapıları ile uyumlu ve kullanıcı dostu bir ara yüz ile hizmetlerine devam etme kararı almıştır.

Bu kapsamda, site arayüzünün yenilenmesi, mobil uyumlu hale getirilmesi, basılı ve görsel yayınların dijital ortamdan erişiminin hızlandırılması, üyelik ve bağış işlemlerinin kolaylaştırılması, sosyal medya entegrasyonlarının sağlanması, toplumun her yaştan kesimine hitap edecek içerikler ile sitenin zenginleştirilmesi, çoklu dil desteği gibi birçok başlık altında hizmet sunulmuştur.

Grup Şirketlerimiz