Nöroloji uzmanlarının online buluşma noktası Neuronlines yepyeni zengin içeriği ve Responsive Design yeni tasarımıyla yayında!
Yayınlanma Tarihi: 05.06.2015

Nöroloji uzmanlarının online buluşma noktası Neuronlines yepyeni zengin içeriği ve Responsive Design yeni tasarımıyla yayında!

Medyasoft Digital olarak yazılım, tasarım ve içerik çalışmalarını yürüttüğümüz site, Nöroloji uzmanlarının mesleki olarak ihtiyaç duyduğu birçok bilgiye kolaylıkla erişebilmelerini sağlıyor.
Nöroloji uzmanlarının online buluşma noktası Neuronlines yepyeni zengin içeriği ve Responsive Design yeni tasarımıyla yayında!

Nöroloji Uzmanlarının Online Buluşma Noktası www.neuronlines.com yepyeni zengin içeriği ve Responsive Design yeni tasarımıyla yayında!

Medyasoft olarak yazılım, tasarım ve içerik çalışmalarını yürüttüğümüz site, Nöroloji uzmanlarının mesleki olarak ihtiyaç duyduğu birçok bilgiye kolaylıkla erişebilmelerini sağlıyor.

Neuronlines’ı keşfettikten sonra ondan asla vazgeçemeyeceksiniz!

Nöroloji disiplininde tüm alt töropatik alanları kapsamayı amaçlayan Neuronlines’la çok farklı ve ilgi çekici kaynaklar artık elinizin altında olacak:

Neuro Video

Türkiye'de Nöroloji alanında önde gelen fikir liderlerinin terapötik alanlarla ilgili püf noktalarını içeren sunumlarını izleyip bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.

Neuro Pedia

Geniş bir yelpazede çok değerli içerik sunan Neuropedia artık klinikte sağ kolunuz olacak. Neuropedia’nın sunduğu zengin içeriği keşfettikçe şaşıracak, ondan asla vazgeçemeyeceksiniz!

Neuro Bul

Nörolojiyle ilgili A'dan Z'ye herşey Neurobul içerisinde! Arama motoruna merak ettiğiniz kelimeleri yazıdığınızda, Türkiye’nin en önemli nöroloji uzmanlarının kaleme aldığı içerik anında görüntüleniyor.

Tedavi Algoritmaları

Giderek zenginleşecek içeriğiyle nöroloji terapötik alanlarında uzmanlar tarafından kaleme alınmış tedavi algoritmaları klinikte yardımcınız olacak. Üstelik arama motorunu kullanarak anahtar kelimelerle ihtiyaç duyduğunuz içeriğe kolayca erişebileceksiniz.

Makale İste

Bilimsel yayınlara erişmek için artık eşsiz bir kaynağınız var! İhtiyaç duyduğunuz yayınla ilgili gerekli bilgileri ‘Makale İste’ alanına giriyorsunuz, 3 iş günü içerisinde kayıtlı e-mail adresinize gönderiliyor.

Benim İçin İpuçları

Mesleki olarak gereksinim duyabileceğiniz birçok konu başlığında uzmanlar tarafından ustalıkla hazırlanmış videolar artık hayatınızı kolaylaştıracak!

Poliklinikte zaman yönetiminden, hastalık süreç yönetimine, basit bilişim tekniklerinden, zor hasta ile baş etme yöntemlerine çok farklı alanlarda videoları izlerken hem öğrenecek hem de keyif alacaksınız.

Vademecum Online

Tüm terapötik alanlarda binlerce doktorun her gün sıklıkla başvurduğu eşsiz kaynak Vademecum, Online versiyonuyla Neuronlines üyelerinin hizmetinde!

Neuro Haber

Nöroloji alanıyla ilgili Türkiye’den ve dünyadan en önemli gelişmeler, Neuronlines’daki tüm yeni içerikler Neurohaber’le elinizin altında.

Kongreler

Türkiye’de ve dünyada nöroloji alanında gerçekleşen en önemli kongre ve etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız artık Neurokongre var!

Gidemediyseniz bile öne çıkan kongreleri yakından takip edebileceksiniz. Kongrelere katılan fikir liderlerinin bilimsel değerlendirmeleri, öne çıkan bilimsel sunumlar, dünyanın neresinde olursa olsun kongrelerden video ve fotoğraflar size bir tık uzaklığında.

Meet Online

Yeni konferanslara kayıt olun.Geçmiş Konferansları izleyin. Fikir liderlerinin canlı web seminerleri, toplantı ve kongre uydu sempozyumlarından canlı yayınlarla nörolojinin nabzı artık Meet Online’da atıyor.

Expert Online

Çözüme ulaşmak için Neuronlines uzmanlarının görüşlerine başvurun.

Zorlu vakalarınızı fikir liderlerine danışmak ve merak ettiğiniz konularda fikir liderlerinden bilgi edinmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! ‘Randevu al’ seçeneğiyle farklı terapötik alanlarda Türkiye’nin önde gelen fikir liderlerine her ay belirlenen saatlerde canlı, yüz yüze fikir danışabilirsiniz!

Poliklinikte karşılaştığınız komplike vakalarla ilgili isterseniz fotoğraf, video, MR gibi bulguları yükleyip sorularınızı sorabilir, en geç 5 iş günü içerisinde yanıt alabilirsiniz!

Connect Online

Hangi ilde olursanız olun Novartis Nöroloji Takımı hep yanınızda! İlinizi belirtin, ilgili satış tanıtım temsilcisi her türlü sorunuzda size yardımcı olsun. Aynı zamanda Novartis ürün ve programlarıyla ilgili detaylı bilgiyi online yüzyüze edinebilirsiniz.

Faydalı Linkler

Nöroloji alanında faaliyet gösteren başta gelen dernek ve vakıflar, veritabanları, ilgili tıbbi resmi kuruluşlar ve birlikler ve önde gelen uluslarası tıp otoritelerinin tümüne erişim bilgileri artık tek bir yerde toplandı.

Grup Şirketlerimiz